Patronat

I Liceum zaprasza

Nasz patron - Józef Wybicki

Historia Liceum

Kontakt

I Liceum Ogólnokształcące
im. Józefa Wybickiego w Kościerzynie
ul. Ignacego Krasickiego 2
tel.: 58 686 35 09
adres e-mail: sekretariat@liceum.org.pl

                 
                 

W dniu 11 października obchodzimy Międzynarodowy Dzień Dziewcząt. Z tej okazji panowie z klasy II Cc przygotowali słodkie upominki, podarowane następnie koleżankom. Wszystkim dziewczętom z I LO w Kościerzynie życzymy uśmiechu na co dzień, pogody ducha, samych sukcesów w nauce oraz spełnienia wszystkich marzeń.

{gallery}2020_21/mdd{/gallery}

×

Ostrzeżenie

JFolder::pliki: Ścieżka nie jest folderem. Ścieżka: /home/iliceum/ftp/1lo_3/images/zdjecia/2020_21/mdd.
×

Uwaga

There was a problem rendering your image gallery. Please make sure that the folder you are using in the Simple Image Gallery plugin tags exists and contains valid image files. The plugin could not locate the folder: images/zdjecia/2020_21/mdd
© 2022 I Liceum Ogólnokształcące w Kościerzynie