Patronat

I Liceum zaprasza

Nasz patron - Józef Wybicki

Historia Liceum

Kontakt

I Liceum Ogólnokształcące
im. Józefa Wybickiego w Kościerzynie
ul. Ignacego Krasickiego 2
tel.: 58 686 35 09
adres e-mail: sekretariat@liceum.org.pl

                 
                 

Ruszyły zapisy do tegorocznej XXXIV OLIMPIADY WIEDZY EKONOMICZNEJ. Hasło przewodnie bieżącej edycji brzmi: "Ekonomia wobec kryzysów. Gospodarcze i społeczne skutki pandemii". Zapisy do 03.10.2020r.  przyjmuje nauczyciel przedsiębiorczości Natalia Cygert. Wszystkich chętnych i zainteresowanych olimpiadą zapraszamy do zapisywania się. Wszelkie informacje o olimpiadzie na stronie:  owe.pte.pl lub na www.facebook.com/OlimpiadaWiedzyEkonomicznej

I etap szkolny odbędzie się 04.11.2020 r.

© 2022 I Liceum Ogólnokształcące w Kościerzynie