Patronat

I Liceum zaprasza

Nasz patron - Józef Wybicki

Historia Liceum

Kontakt

I Liceum Ogólnokształcące
im. Józefa Wybickiego w Kościerzynie
ul. Ignacego Krasickiego 2
tel.: 58 686 35 09
adres e-mail: sekretariat@liceum.org.pl

                 
                 

Po raz kolejny uczniowie naszej szkoły będą mieli możliwość zmierzenia się o tytuł Mistrza Szkoły w Rummikub.
Szkolne mistrzostwa odbędą się 30 października. Zapisy prowadzi p. Konrad Małkiński. W tym roku troje uczestników z najwyższych miejsc będzie mogło zmierzyć się online z uczniami innych szkół w IX Ogólnopolskich Mistrzostwach Szkół. Natomiast Mistrz Polski Szkół weźmie udział w Ogólnopolskim Finale Rummikub, który odbędzie w 22 listopada 2020 r. w Pałacu Młodzieży w Warszawie.
Zapraszamy

© 2022 I Liceum Ogólnokształcące w Kościerzynie