Patronat

I Liceum zaprasza

Nasz patron - Józef Wybicki

Historia Liceum

Kontakt

I Liceum Ogólnokształcące
im. Józefa Wybickiego w Kościerzynie
ul. Ignacego Krasickiego 2
tel.: 58 686 35 09
adres e-mail: sekretariat@liceum.org.pl

                 
                 

30 kwietnia 2015 r. zorganizowaliśmy w naszym liceum Dzień Otwarty. Dzięki temu gimnazjaliści mogli przekonać się na własne oczy, jaką jesteśmy atrakcyjną placówką ;-) A atrakcji rzeczywiście było wiele, o czym możecie przekonać się, oglądając zdjęcia!

 

{gallery}dzien-otwarty-2015{/gallery}

×

Ostrzeżenie

JFolder::pliki: Ścieżka nie jest folderem. Ścieżka: /home/iliceum/ftp/1lo_3/images/zdjecia/dzien-otwarty-2015.
×

Uwaga

There was a problem rendering your image gallery. Please make sure that the folder you are using in the Simple Image Gallery plugin tags exists and contains valid image files. The plugin could not locate the folder: images/zdjecia/dzien-otwarty-2015
© 2022 I Liceum Ogólnokształcące w Kościerzynie