Patronat

I Liceum zaprasza

Nasz patron - Józef Wybicki

Historia Liceum

Kontakt

I Liceum Ogólnokształcące
im. Józefa Wybickiego w Kościerzynie
ul. Ignacego Krasickiego 2
tel.: 58 686 35 09
adres e-mail: sekretariat@liceum.org.pl

                 
                 

21 maja 2015 r. klasa II b odwiedziła wydział biologii Uniwersytetu Gdańskiego. Uczniowie zostali podzieleni na trzy grupy, z których każda wzięła udział w wykładzie, kolejno na temat: roślin, mózgu i stymulacji mózgu. Wszyscy z dużym zainteresowaniem wysłuchali wykładów. Uczniowie mieli też okazję sprawdzić się podczas zajęć praktycznych. Ta część wywarła na nich szczególne wrażenie. Zadowoleni i bogatsi o nowe doświadczenia liczą, że uda im się jeszcze niejeden raz skorzystać z takiej wycieczki tematycznej.

{gallery}biologia-UG-2015{/gallery}

×

Ostrzeżenie

JFolder::pliki: Ścieżka nie jest folderem. Ścieżka: /home/iliceum/ftp/1lo_3/images/zdjecia/biologia-UG-2015.
×

Uwaga

There was a problem rendering your image gallery. Please make sure that the folder you are using in the Simple Image Gallery plugin tags exists and contains valid image files. The plugin could not locate the folder: images/zdjecia/biologia-UG-2015
© 2022 I Liceum Ogólnokształcące w Kościerzynie