Uczniowie naszej szkoły znów pokazali, jak ogólniak potrafi się bawić! Podsumowując szkolne Dni Kultury i Sportu (24 VI-25 VI 2015), możemy być z siebie dumni. W misternie przygotowane zadania włączyli się nawet absolwenci kościerskiego LO. Ciekawe scenki kabaretowe, konkursy muzyczne, zadania manualne oraz zawody sportowe sprawiły, że ostatnie dni tego roku szkolnego minęły w bardzo miłej atmosferze.Zabawy wymagały udziału całych klas, a także nauczycieli. Klasyfikacja generalna pokazała, kto tak naprawdę ma poczucie humoru, charyzmę i chęć do integracji ze społecznością szkolną. Pierwsze miejsce zajęła klasa I D, drugie II A, a brązowy medal przypadł pierwszym mat-fizom. Gratulujemy wszystkim zaangażowanym oraz liczymy na takie samo zainteresowanie w przyszłym roku.

Autorkami zdjęć są: Kasia Jabłońska, Kamila Przytarska i Kamila Bruniecka.

{gallery}dzien-kultury-2015{/gallery}

JFolder::pliki: Ścieżka nie jest folderem. Ścieżka: /home/iliceum/ftp/1lo_3/images/zdjecia/dzien-kultury-2015.

There was a problem rendering your image gallery. Please make sure that the folder you are using in the Simple Image Gallery plugin tags exists and contains valid image files. The plugin could not locate the folder: images/zdjecia/dzien-kultury-2015