Patronat

I Liceum zaprasza

Nasz patron - Józef Wybicki

Historia Liceum

Kontakt

I Liceum Ogólnokształcące
im. Józefa Wybickiego w Kościerzynie
ul. Ignacego Krasickiego 2
tel.: 58 686 35 09
adres e-mail: sekretariat@liceum.org.pl

                 
                 

Szkoła to nie tylko miejsce, w którym odbywają się lekcje. Jak się okazuje, można też spotkać się z nauczycielami czy kolegami z ławki na wspólnym oglądaniu nakręconych przez siebie filmów. Noc z 23 na 24 stycznia była dla uczniów klasy Ic wyjątkowa.

Korzystając z niepisanej tradycji naszego liceum nocowania w szkole, klasa humanistyczna spotkała się, by wziąć udział w nocy filmowej. Wydarzenie zaczęło się o godzinie 19:00 w piątek, a dobiegło końca o 7:00 nad ranem w sobotę. Spędzenie nocy w szkole wymagało odpowiedniego przygotowania, toteż nie obyło się bez nadmuchiwania materacy, rozkładania śpiworów, czy też w niektórych przypadkach... założenia puchatych "kapcioszków". Jednak głównym celem spotkania było po prostu wspólne obejrzenienakręconych wcześniej filmów. Nie zabrakło oczywiście wspólnych pogawędek i dyskusji.

Noc filmowa była świetną okazją do wzajemnej integracji oraz miłego spędzenia czasu. Z pewnością uczestnikom pozostanie w pamięci wiele ciekawych wspomnień.

noc filmowa liceum 01

noc filmowa liceum 02

noc filmowa liceum 03

© 2022 I Liceum Ogólnokształcące w Kościerzynie