Patronat

I Liceum zaprasza

Nasz patron - Józef Wybicki

Historia Liceum

Kontakt

I Liceum Ogólnokształcące
im. Józefa Wybickiego w Kościerzynie
ul. Ignacego Krasickiego 2
tel.: 58 686 35 09
adres e-mail: sekretariat@liceum.org.pl

                 
                 

W piątek, 27 lutego, nasza szkoła uczciła pamięć Żołnierzy Wyklętych. Obchody wspaniale zorganizowali - pod kierunkiem pana Słomińskiego i przy współpracy pana Piwowarczyka - uczniowie klasy II c. Przygotowaniem ulotek, plakatów i wystawy zajęły się: Zuzanna Hołdys, Paulina Kreft, Julia Kuciara, Paulina Pałasz i Natalia Piekarska. Na planszach wystawy na dolnym holu znalazły się informacje dotyczące genezy tego święta, biografie i fotografie bohaterów. Na dużej przerwie rozdawane były ulotki, które zachęcały do uczczenia święta 1 marca. Za świetną oprawę muzyczną odpowiedzialny był Oskar Szymczak z klasy III a. Zdjęcia, wykonane przez uczestniczkę projektu - Julię Kuciarę, dostępne są w rozwinięciu artykułu. 

{gallery}dzien-zolnierzy-wykletych-2015{/gallery}

×

Ostrzeżenie

JFolder::pliki: Ścieżka nie jest folderem. Ścieżka: /home/iliceum/ftp/1lo_3/images/zdjecia/dzien-zolnierzy-wykletych-2015.
×

Uwaga

There was a problem rendering your image gallery. Please make sure that the folder you are using in the Simple Image Gallery plugin tags exists and contains valid image files. The plugin could not locate the folder: images/zdjecia/dzien-zolnierzy-wykletych-2015
© 2022 I Liceum Ogólnokształcące w Kościerzynie