Patronat

I Liceum zaprasza

Nasz patron - Józef Wybicki

Historia Liceum

Kontakt

I Liceum Ogólnokształcące
im. Józefa Wybickiego w Kościerzynie
ul. Ignacego Krasickiego 2
tel.: 58 686 35 09
adres e-mail: sekretariat@liceum.org.pl

                 
                 

17 lutego 2015 r. mieliśmy przyjemność gościć w naszej szkole naukowców z Wydziału Biologii UG, panią dr Elżbietę Kaczorowską, która w ciekawy sposób przedstawiła nam: „Co skacze po plaży?”, oraz panią dr Dorotę Myślińską, która zainteresowała nas metodami badań mózgu w wykładzie „Czynnościowe obrazowanie mózgu”. W wykładach wzięły udział klasy I b i II b.

 

{gallery}biologia-2015{/gallery}

 

 

×

Ostrzeżenie

JFolder::pliki: Ścieżka nie jest folderem. Ścieżka: /home/iliceum/ftp/1lo_3/images/zdjecia/biologia-2015.
×

Uwaga

There was a problem rendering your image gallery. Please make sure that the folder you are using in the Simple Image Gallery plugin tags exists and contains valid image files. The plugin could not locate the folder: images/zdjecia/biologia-2015
© 2022 I Liceum Ogólnokształcące w Kościerzynie