Patronat

I Liceum zaprasza

Nasz patron - Józef Wybicki

Historia Liceum

Kontakt

I Liceum Ogólnokształcące
im. Józefa Wybickiego w Kościerzynie
ul. Ignacego Krasickiego 2
tel.: 58 686 35 09
adres e-mail: sekretariat@liceum.org.pl

                 
                 

Dnia 20 marca 2015 r. uczniowie klasy I e, wraz z panią Marzeną Witt oraz panią Adrianną Kaiser, wzięli udział w zajęciach laboratoryjnych z biologii w ramach „Dni Mózgu 2015”, które odbyły się na wydziale biologii Uniwersytetu Gdańskiego. Na zajęciach uczniowie mieli możliwość sprawdzić elektryczną aktywność mózgu, a także wziąć udział w zajęciach ze stymulacji mózgu i preparatyki tkanki nerwowej. Po zajęciach uczniowie uczestniczyli w wykładzie zatytułowanym „24 godziny przed operacją tętniaka", który wygłosili studenci V roku Gdańskiego Uniwersytetu Medycznego. Było naprawdę interesująco.

 {gallery}neurologia-2015{/gallery}

×

Ostrzeżenie

JFolder::pliki: Ścieżka nie jest folderem. Ścieżka: /home/iliceum/ftp/1lo_3/images/zdjecia/neurologia-2015.
×

Uwaga

There was a problem rendering your image gallery. Please make sure that the folder you are using in the Simple Image Gallery plugin tags exists and contains valid image files. The plugin could not locate the folder: images/zdjecia/neurologia-2015
© 2022 I Liceum Ogólnokształcące w Kościerzynie