Patronat

I Liceum zaprasza

Nasz patron - Józef Wybicki

Historia Liceum

Kontakt

I Liceum Ogólnokształcące
im. Józefa Wybickiego w Kościerzynie
ul. Ignacego Krasickiego 2
tel.: 58 686 35 09
adres e-mail: sekretariat@liceum.org.pl

                 
                 

W czwartek, 5 marca, odbyły się szkolne eliminacje 60. Ogólnopolskiego Konkursu Recytatorskiego. W turnieju recytatorskim I miejsce zdobyła Malwina Laska (IIIc), II miejsce - Ewelina Stefańska (IIc), III miejsce - Martyna Gostomska (IIIa), wyróżnione zostały: Katarzyna Mrozowicz (IIb), Wiktoria Żywicka (Ic) i Wiktoria Kozikowska (IIc). W turnieju poezji śpiewanej I miejsce zdobyła Sara Majkowska (IIIc), której akompaniował Aleksander Narkun (IIIc), będący jednocześnie autorem muzyki do śpiewanych przez Sarę utworów, II miejsce zajęła Anna Knitter (IIIa). W eliminacjach powiatowych szkołę reprezentować będą zdobywcy pierwszych 3 miejsc. Życzymy powodzenia!

Miło nam także poinformować, że do finału IX Ogólnopolskiego Konkursu Z ortografią na co dzień zakwalifikowała się Martyna Błaszkowska, uczennica klasy IIa. Serdecznie gratulujemy!

Zapraszamy do obejrzenia zdjęć ze szkolnych eliminacji OKR w dalszej części artykułu.

{gallery}konkurs-recytatorski-2015{/gallery}

×

Ostrzeżenie

JFolder::pliki: Ścieżka nie jest folderem. Ścieżka: /home/iliceum/ftp/1lo_3/images/zdjecia/konkurs-recytatorski-2015.
×

Uwaga

There was a problem rendering your image gallery. Please make sure that the folder you are using in the Simple Image Gallery plugin tags exists and contains valid image files. The plugin could not locate the folder: images/zdjecia/konkurs-recytatorski-2015
© 2022 I Liceum Ogólnokształcące w Kościerzynie