Patronat

I Liceum zaprasza

Nasz patron - Józef Wybicki

Historia Liceum

Kontakt

I Liceum Ogólnokształcące
im. Józefa Wybickiego w Kościerzynie
ul. Ignacego Krasickiego 2
tel.: 58 686 35 09
adres e-mail: sekretariat@liceum.org.pl

                 
                 

22 maja 2015 r. odbyła się Powiatowa Licealiada Lekkoatletyczna na stadionie w tzw. „Drzewnej”. Reprezentacja naszej szkoły spisała się na medal. Dziewczęta w punktacji ogólnej zajęły I miejsce, a chłopcy III miejsce.

Hanna Pawelska (III c): I miejsce − bieg na 100 m; I miejsce − skok w dal; II miejsce − sztafeta4x100m;
Karolina Grulkowska (I a): II miejsce − bieg na 100 m; II miejsce − skok w dal; II miejsce – sztafeta 4x100m;
Ilona Chmara (I a): I miejsce − bieg na 400 metrów; II miejsce − skok wzwyż;

Radosław Daft (II a): I miejsce − skok wzwyż;
Kamil Baumgard (I c): I miejsce − pchnięcie kulą;
Kinga Edel (II e): II miejsce − rzut oszczepem;

Dawid Jankowski (II d): II miejsce − bieg na 400 m;
Damian Grzyb (I c): II miejsce − pchnięcie kulą.

Manuela Kaliszewska (I e): III m bieg na 800 metrów;
Karolina Zabrocka (I d): III miejsce − pchnięcie kulą;
Dawid Schwichtenberg (I d): III miejsce − skok wzwyż;

We wtorek zawodnicy z pierwszych i drugich miejsc reprezentowali nasz Powiat w Pucku w Finale Wojewódzkim w/w zawodów. Hanna Pawelska z III c zajęła II miejsce w skoku w dal, a reprezentantka „Ekonomika”, Weronika Lizakowska, zajęła I miejsce w biegu na 800 m. Wielkie gratulacje dla wszystkich zawodników i życzenia dalszych sukcesów.

{gallery}licealiada-2015{/gallery}

×

Ostrzeżenie

JFolder::pliki: Ścieżka nie jest folderem. Ścieżka: /home/iliceum/ftp/1lo_3/images/zdjecia/licealiada-2015.
×

Uwaga

There was a problem rendering your image gallery. Please make sure that the folder you are using in the Simple Image Gallery plugin tags exists and contains valid image files. The plugin could not locate the folder: images/zdjecia/licealiada-2015
© 2022 I Liceum Ogólnokształcące w Kościerzynie