Patronat

I Liceum zaprasza

Nasz patron - Józef Wybicki

Historia Liceum

Kontakt

I Liceum Ogólnokształcące
im. Józefa Wybickiego w Kościerzynie
ul. Ignacego Krasickiego 2
tel.: 58 686 35 09
adres e-mail: sekretariat@liceum.org.pl

                 
                 

18 września klasa IIa skorzystała jeszcze z pięknej słonecznej pogody i udała się na ognisko integracyjne w Kościerzynie pod opieką pani Weroniki Navus–Wysockiej oraz pani Urszuli Kalińskiej. Wspólnie spędzony czas pozwolił wszystkim na chwilę wytchnienia od nauki. Wspaniała atmosfera sprawiła, że wszyscy wrócili zrelaksowani i wypoczęci do swoich domów. 

DSC 0094 Kopiowanie

DSC 0098 Kopiowanie

DSC 0099 Kopiowanie

{gallery}ognisko2a2018{/gallery}

×

Ostrzeżenie

JFolder::pliki: Ścieżka nie jest folderem. Ścieżka: /home/iliceum/ftp/1lo_3/images/zdjecia/ognisko2a2018.
×

Uwaga

There was a problem rendering your image gallery. Please make sure that the folder you are using in the Simple Image Gallery plugin tags exists and contains valid image files. The plugin could not locate the folder: images/zdjecia/ognisko2a2018
© 2022 I Liceum Ogólnokształcące w Kościerzynie