Patronat

I Liceum zaprasza

Nasz patron - Józef Wybicki

Historia Liceum

Kontakt

I Liceum Ogólnokształcące
im. Józefa Wybickiego w Kościerzynie
ul. Ignacego Krasickiego 2
tel.: 58 686 35 09
adres e-mail: sekretariat@liceum.org.pl

                 
                 

19 października w naszym Ogólniaku odbył się wieczór integracyjny klasy Ib. Dzięki zajęciom poprowadzonym przez panią pedagog Katarzynę Drożdżyńską i pod czujnym okiem pani wychowawczyni Wiesławy Sabisz mogliśmy się lepiej poznać i spędzić ze sobą miłe chwile. Znaleźliśmy również czas na emocjonujący mecz piłki siatkowej, karaoke i zajęcia taneczne, a później na pożywną pizzę :-)

 

{gallery}2018_19/spotkanie_integracyjne_klasy_Ib{/gallery}

×

Ostrzeżenie

JFolder::pliki: Ścieżka nie jest folderem. Ścieżka: /home/iliceum/ftp/1lo_3/images/zdjecia/2018_19/spotkanie_integracyjne_klasy_Ib.
×

Uwaga

There was a problem rendering your image gallery. Please make sure that the folder you are using in the Simple Image Gallery plugin tags exists and contains valid image files. The plugin could not locate the folder: images/zdjecia/2018_19/spotkanie_integracyjne_klasy_Ib
© 2022 I Liceum Ogólnokształcące w Kościerzynie