Patronat

I Liceum zaprasza

Nasz patron - Józef Wybicki

Historia Liceum

Kontakt

I Liceum Ogólnokształcące
im. Józefa Wybickiego w Kościerzynie
ul. Ignacego Krasickiego 2
tel.: 58 686 35 09
adres e-mail: sekretariat@liceum.org.pl

                 
                 

W ostatni poniedziałek października w późnych godzinach popołudniowych klasa Id pod opieką panów Cypriana Zalewskiego i Zbigniewa Rolbieckiego uczestniczyła w ognisku oraz zajęciach integrujących BOWLING & BILARDS w kompleksie wypoczynkowym Szarlota. W czasie trzygodzinnych zajęć uczniowie mogli zjeść upieczone przez siebie przy ognisku kiełbaski, zintegrować się w czasie zajęć z wychowawcą oraz rywalizować pod opieką instruktorów na czterotorowej kręgielni. Wszyscy dobrze się bawili.

© 2022 I Liceum Ogólnokształcące w Kościerzynie