Patronat

I Liceum zaprasza

Nasz patron - Józef Wybicki

Historia Liceum

Kontakt

I Liceum Ogólnokształcące
im. Józefa Wybickiego w Kościerzynie
ul. Ignacego Krasickiego 2
tel.: 58 686 35 09
adres e-mail: sekretariat@liceum.org.pl

                 
                 

  6 listopada odbyło się w naszym Liceum niecodzienne spotkanie. Naszym Gościem był wielokrotnie nagradzany twórca komiksowych opowieści – pan Jacek FrąśWarsztaty nie tylko przybliżyły poetykę komiksów. Mogliśmy także poczuć się twórcami, kiedy wymyślaliśmy sekwencje obrazów, a następnie je szkicowaliśmy, prezentując własną historię.

{gallery}2018_19/spotkanie-z-panem-Jackiem-Frasiem{/gallery}

 

 

×

Ostrzeżenie

JFolder::pliki: Ścieżka nie jest folderem. Ścieżka: /home/iliceum/ftp/1lo_3/images/zdjecia/2018_19/spotkanie-z-panem-Jackiem-Frasiem.
×

Uwaga

There was a problem rendering your image gallery. Please make sure that the folder you are using in the Simple Image Gallery plugin tags exists and contains valid image files. The plugin could not locate the folder: images/zdjecia/2018_19/spotkanie-z-panem-Jackiem-Frasiem
© 2022 I Liceum Ogólnokształcące w Kościerzynie