6 listopada odbyło się w naszym Liceum niecodzienne spotkanie. Naszym Gościem był wielokrotnie nagradzany twórca komiksowych opowieści – pan Jacek FrąśWarsztaty nie tylko przybliżyły poetykę komiksów. Mogliśmy także poczuć się twórcami, kiedy wymyślaliśmy sekwencje obrazów, a następnie je szkicowaliśmy, prezentując własną historię.

{gallery}2018_19/spotkanie-z-panem-Jackiem-Frasiem{/gallery}

JFolder::pliki: Ścieżka nie jest folderem. Ścieżka: /home/iliceum/ftp/1lo_3/images/zdjecia/2018_19/spotkanie-z-panem-Jackiem-Frasiem.

There was a problem rendering your image gallery. Please make sure that the folder you are using in the Simple Image Gallery plugin tags exists and contains valid image files. The plugin could not locate the folder: images/zdjecia/2018_19/spotkanie-z-panem-Jackiem-Frasiem