Patronat

I Liceum zaprasza

Nasz patron - Józef Wybicki

Historia Liceum

Kontakt

I Liceum Ogólnokształcące
im. Józefa Wybickiego w Kościerzynie
ul. Ignacego Krasickiego 2
tel.: 58 686 35 09
adres e-mail: sekretariat@liceum.org.pl

                 
                 

W czwartek, 20 grudnia, reprezentacja klasy 3d, wraz z panem Cyprianem Zalewskim, udała się do schroniska dla zwierząt "Animalsi" w Kościerzynie. Czworonogi z zainteresowaniem obserwowały, jak grupa śmiałków wypakowuje przeznaczoną dla z nich karmę z samochodu nieustraszonego wychowawcy. Maturzyści postanowili zrezygnować z robienia sobie prezentów nawzajem, a w zamian zorganizować zbiórkę pieniędzy, które przeznaczyli na potrzeby podopiecznych schroniska (do których niewątpliwie mają słabość!). Uczniowie zachęcają do podobnych działań, jako że odbyta podróż sprawiła im niemałą satysfakcję, co można łatwo zauważyć na zdjęciach (w Czytaj więcej).

 

 

IMG 3317 Kopiowanie

IMG 3321 Kopiowanie

IMG 3323 Kopiowanie

 

© 2022 I Liceum Ogólnokształcące w Kościerzynie