Patronat

I Liceum zaprasza

Nasz patron - Józef Wybicki

Historia Liceum

Kontakt

I Liceum Ogólnokształcące
im. Józefa Wybickiego w Kościerzynie
ul. Ignacego Krasickiego 2
tel.: 58 686 35 09
adres e-mail: sekretariat@liceum.org.pl

                 
                 

Ten dzień był magiczny - nasza pierwsza Wigilia w ILO: kolęda wyśpiewana 35 gardłami i wygrana na 6 strunach, refleksyjne życzenia przy dzieleniu się opłatkiem, tańce świąteczne i własnoręcznie wykonane prezenty: począwszy od świnek udających misie ;), przez cudne bombki, Gwiazdorki, po portrety, które nie pozostawiały cienia wątpliwości: kto to? I jeszcze jeden wyjątkowy prezent klasowy: pudełeczko z finansowym wsparciem dla małej dziewczynki, która walczy z chorobą. Życzymy, aby się Jej udało! To była prawdziwa Wigilia! Zapraszamy do oglądania zdjęć - w Czytaj więcej.

IMG 8227 Kopiowanie

IMG 8235 Kopiowanie

IMG 8266 Kopiowanie

IMG 8274 Kopiowanie

IMG 8280 Kopiowanie

 

© 2022 I Liceum Ogólnokształcące w Kościerzynie