Patronat

I Liceum zaprasza

Nasz patron - Józef Wybicki

Historia Liceum

Kontakt

I Liceum Ogólnokształcące
im. Józefa Wybickiego w Kościerzynie
ul. Ignacego Krasickiego 2
tel.: 58 686 35 09
adres e-mail: sekretariat@liceum.org.pl

                 
                 

28 listopada 2018 roku uczniowie naszej klasy (IE) mogli się studentami, a przyczynił się do tego wyjazd na Uniwersytet Gdański, na Wydział Biologii. Tych kilka godzin na uczelni było dla nas nas, licealistów, niesamowitym doświadczeniem. Mieliśmy możliwość wysłuchania wykładu na temat neuroetyki, rozwiązać ,,dylemat wagonika", wykonywać ćwiczenia dotyczące zjawisk społecznych, dywagować na temat decyzji człowieka podejmowanych w różnych sytuacjach. Na koniec przeprowadziliśmy ciekawą i zawziętą dyskusję na temat omówionego wcześniej ćwiczenia. To był naprawdę udany dzień.

 

{gallery}2018_19/wycieczka-iewydzialbiologiinaug{/gallery}

×

Ostrzeżenie

JFolder::pliki: Ścieżka nie jest folderem. Ścieżka: /home/iliceum/ftp/1lo_3/images/zdjecia/2018_19/wycieczka-iewydzialbiologiinaug.
×

Uwaga

There was a problem rendering your image gallery. Please make sure that the folder you are using in the Simple Image Gallery plugin tags exists and contains valid image files. The plugin could not locate the folder: images/zdjecia/2018_19/wycieczka-iewydzialbiologiinaug
© 2022 I Liceum Ogólnokształcące w Kościerzynie