Patronat

I Liceum zaprasza

Nasz patron - Józef Wybicki

Historia Liceum

Kontakt

I Liceum Ogólnokształcące
im. Józefa Wybickiego w Kościerzynie
ul. Ignacego Krasickiego 2
tel.: 58 686 35 09
adres e-mail: sekretariat@liceum.org.pl

                 
                 

Z radością i satysfakcją informujemy, iż tegoroczny egzamin maturalny zdało 100% uczniów naszego Liceum. Gratulujemy im też wyników z poszczególnych przedmiotów obowiązkowych: średni wynik z języka polskiego na poziomie podstawowym wyniósł 70% (dla średniego wyniku w Polsce: 55% i woj. pomorskim: 54%; wynik ten dał nam drugie miejsce w województwie pomorskim - zaraz za III LO w Gdyni), z matematyki: 73% (dla odpowiednio: 64% i 63%), z języka angielskiego: 83% (78% i 79%) i z języka niemieckiego: 86% (65% i 69%). Gratulujemy jeszcze raz - i uczniom, i nauczycielom - i życzymy spokojnych (już), udanych wakacji!

© 2022 I Liceum Ogólnokształcące w Kościerzynie