Patronat

I Liceum zaprasza

Nasz patron - Józef Wybicki

Historia Liceum

Kontakt

I Liceum Ogólnokształcące
im. Józefa Wybickiego w Kościerzynie
ul. Ignacego Krasickiego 2
tel.: 58 686 35 09
adres e-mail: sekretariat@liceum.org.pl

                 
                 

W dniach 1- 2 grudnia 2017 r. w godzinach 14:00-18:00 wolontariusze w sklepach Carrefour (ul. Miodowa 16) oraz Kaufland (ul. Klasztorna 11) w Kościerzynie będą zbierać żywność, która następnie zostanie przekazana organizacjom i instytucjom zajmującym się dożywianiem osób potrzebujących. Organizatorem ogólnopolskiej zbiórki świątecznej żywności są Banki Żywności. Zadaniem wolontariuszy będzie dwugodzinny dyżur w wznaczonym sklepie oraz terminie (1 bądź 2 grudnia). Obowiązki wolontariusza w czasie dyżuru: rozdanie ulotek informuącch o celu akcji; zbieranie artykułów do oznakowanych koszy ustawionych w pobliżu kas (bądź innym sugerowanym przez obsługę sklepu miejscu). Osoby zainteresowane udziałem w akcji proszone są o zgłoszenie się do Agaty Leszczyńskiej z IIa lub Błażeja Bottchera z IIc do poniedziałku 6 listopada 2017 r. Liczymy na duże zaangażowanie wolontariuszy oraz dobrą tonażowo zbiórkę, która pozwoli wesprzeć potrzebujące osoby urozmaicając posiłki na ich świątecznych stołach.

© 2022 I Liceum Ogólnokształcące w Kościerzynie