Patronat

I Liceum zaprasza

Nasz patron - Józef Wybicki

Historia Liceum

Kontakt

I Liceum Ogólnokształcące
im. Józefa Wybickiego w Kościerzynie
ul. Ignacego Krasickiego 2
tel.: 58 686 35 09
adres e-mail: sekretariat@liceum.org.pl

                 
                 

Dnia 13 czerwca 2018 roku klasa 1d wraz z wychowawczynią panią Lucyną Kowalke i panią Natalią Cygert udała się na długo wyczekiwaną wycieczkę do Gdańska.
Na początku grupa mogła podziwiać uroki miasta: śliczne kamienice, przeróżne statki na rzece Wisława, fontannę potężnego Neptuna, władcy mórz. Głównym punktem tego spotkania było jednakże uczestniczenie w rozprawie w Sądzie Rejonowym w Gdańsku. Sprawa była poważna, niektórych zaciekawiła, innych zmartwiła. Na koniec ona jednak była tematem, który nie schodził z ust gromady. Wszyscy zastanawiali się i kłócili, kto tak naprawdę w tym przestępstwie zawinił.
Następnie na rozluźnienie atmosfery i napełnienie pustych żołądków wycieczkowicze odwiedzili miejsce będące gwoździem programu: McDonald's i KFC.
Trzeba zaznaczyć iż cała wycieczka odbyła się tylko transportem publicznym (autobusem i koleją), nikt się po drodze nie zgubił i wszyscy bezpiecznie wrócili do domów z bagażem nowych doświadczeń oraz niezapomnianych przeżyć.

{gallery}2017_18/1d_13_06{/gallery}

×

Ostrzeżenie

JFolder::pliki: Ścieżka nie jest folderem. Ścieżka: /home/iliceum/ftp/1lo_3/images/zdjecia/2017_18/1d_13_06.
×

Uwaga

There was a problem rendering your image gallery. Please make sure that the folder you are using in the Simple Image Gallery plugin tags exists and contains valid image files. The plugin could not locate the folder: images/zdjecia/2017_18/1d_13_06
© 2022 I Liceum Ogólnokształcące w Kościerzynie