Patronat

I Liceum zaprasza

Nasz patron - Józef Wybicki

Historia Liceum

Kontakt

I Liceum Ogólnokształcące
im. Józefa Wybickiego w Kościerzynie
ul. Ignacego Krasickiego 2
tel.: 58 686 35 09
adres e-mail: sekretariat@liceum.org.pl

                 
                 

Dzisiaj po raz ostatni w tym roku szkolnym spotkaliśmy się w murach szkoły. Przyszła pora pożegnać się na 72 dni. Życzymy wszystkim udanych i bezpiecznych wakacji. Do zobaczenia 3 września. Na koniec kilka zdjęć.

{gallery}2017_18/zakonczenie{/gallery}

 

×

Ostrzeżenie

JFolder::pliki: Ścieżka nie jest folderem. Ścieżka: /home/iliceum/ftp/1lo_3/images/zdjecia/2017_18/zakonczenie.
×

Uwaga

There was a problem rendering your image gallery. Please make sure that the folder you are using in the Simple Image Gallery plugin tags exists and contains valid image files. The plugin could not locate the folder: images/zdjecia/2017_18/zakonczenie
© 2022 I Liceum Ogólnokształcące w Kościerzynie