Patronat

I Liceum zaprasza

Nasz patron - Józef Wybicki

Historia Liceum

Kontakt

I Liceum Ogólnokształcące
im. Józefa Wybickiego w Kościerzynie
ul. Ignacego Krasickiego 2
tel.: 58 686 35 09
adres e-mail: sekretariat@liceum.org.pl

                 
                 

Rusza II edycja Ogólnopolskiej Olimpiady Wiedzy o Bezpieczeństwie i Obronności. Olimpiada ma charakter trzyetapowy. Etap szkolny polega na wykonaniu pracy na jeden z podanych tematów: 1. Obrona terytorialna w systemach nowych państw NATO; 2. Współczesne zagrożenia bezpieczeństwa Polski; 3. Rodzina jako szkoła wychowania patriotycznego i obywatelskiego; 4. Rola klas mundurowych w kształtowaniu postaw proobronnych społeczeństwa polskiego; 5. Bezpieczeństwo w polityce zagranicznej Polski w XXI wieku. Zgłoszenia udziału w Olimpiadzie trwaja do 13 października 2017 r. Nadsyłanie prac - do 6 listopada 2017 r. Szczegóły informacji o  Olimpiadzie: tutaj.


© 2022 I Liceum Ogólnokształcące w Kościerzynie