Patronat

I Liceum zaprasza

Nasz patron - Józef Wybicki

Historia Liceum

Kontakt

I Liceum Ogólnokształcące
im. Józefa Wybickiego w Kościerzynie
ul. Ignacego Krasickiego 2
tel.: 58 686 35 09
adres e-mail: sekretariat@liceum.org.pl

                 
                 

Kolejny raz młodzież Ogólniaka brała udział w akcji „Podziel się posiłkiem” pod patronatem Banku Żywności w Chojnicach. W dniach 4 i 5 grudnia 2015 r. w sklepie „Biedronka” na ul. Kamiennej uzbieraliśmy łącznie 164,91 kg suchej, długoterminowej żywności, którą to rozdamy potrzebującym rodzinom. Wolontariuszom: Ali Szreder, Oli Gruchała-Węsierskiej, Juli Mańskiej, Malwinie Zimowskiej, Justynie Glińskiej, Kacprowi Narlochowi, Izie Zaborowskiej, Darii Hinc, Dominice Kopeckiej, Wiktorii Rekowskiej, Ani Widzińskiej i Julicie Ronkowskiej serdecznie dziękuję i zapraszam innych do podzielenia się swoim czasem.

© 2022 I Liceum Ogólnokształcące w Kościerzynie