Patronat

I Liceum zaprasza

Nasz patron - Józef Wybicki

Historia Liceum

Kontakt

I Liceum Ogólnokształcące
im. Józefa Wybickiego w Kościerzynie
ul. Ignacego Krasickiego 2
tel.: 58 686 35 09
adres e-mail: sekretariat@liceum.org.pl

                 
                 

26 września br. klasa IIa wzięła udział w akcji "Pomorze na Morze" zorganizowanej przez Pomorski Związek Żeglarski wspólnie z Urzędem Marszałkowskim Województwa Pomorskiego. Wczesnym rankiem grupa wraz z opiekunami, panią Weroniką Navus-Wysocką oraz panem Maciejem Szulcem, wyruszyła w dwugodzinny rejs po Zatoce Gdańskiej na „Zawiszy Czarnym”. Wyprawa okazała się nie tylko okazją do podziwiania jesiennego Bałtyku, ale także przyspieszonym „kursem” żeglarstwa, możliwością przyjrzenia się pracy załogi na żaglowcu, a także spróbowania własnych sił przy sznurach i żaglach. Po zakończonym rejsie wszyscy uczestnicy otrzymali pamiątkowe certyfikaty. Następnym punktem wycieczki było Muzeum Marynarki Wojennej, gdzie przewodnik ciekawie przedstawił historię polskiej floty wojennej, oprowadzając po ekspozycji obiektu. Z bagażem nowych doświadczeń oraz niezapomnianych przeżyć wróciliśmy do swoich domów.

{gallery}2018_19/2a_na_morze{/gallery}

 

×

Ostrzeżenie

JFolder::pliki: Ścieżka nie jest folderem. Ścieżka: /home/iliceum/ftp/1lo_3/images/zdjecia/2018_19/2a_na_morze.
×

Uwaga

There was a problem rendering your image gallery. Please make sure that the folder you are using in the Simple Image Gallery plugin tags exists and contains valid image files. The plugin could not locate the folder: images/zdjecia/2018_19/2a_na_morze
© 2022 I Liceum Ogólnokształcące w Kościerzynie