Patronat

I Liceum zaprasza

Nasz patron - Józef Wybicki

Historia Liceum

Kontakt

I Liceum Ogólnokształcące
im. Józefa Wybickiego w Kościerzynie
ul. Ignacego Krasickiego 2
tel.: 58 686 35 09
adres e-mail: sekretariat@liceum.org.pl

                 
                 

17 grudnia br. w budynku Filharmonii Bałtyckiej odbyła się Gala Stypendialna zorganizowana w ramach "Programu wspierania edukacji uzdolnionych dzieci i młodzieży – mieszkańców województwa pomorskiego". Uczniowie wykazujący się wysokimi wynikami nauczania w przedmiotach przyrodniczych, informatycznych, języków obcych, matematyki lub przedsiębiorczości oraz osiągnięciami w olimpiadach i konkursach przedmiotowych uzyskali Stypendium Marszałka Województwa Pomorskiego. W gronie tegorocznych stypendystów znaleźli się także uczniowie naszej szkoły: Łukasz Blok (Ia), Kacper Bucław (Ia), Kamila Siwek (Ia), Kacper Ściążko (Ia), Zuzanna Trzebiatowska (Ie) oraz Augustyn Żurawski (Ic). Serdecznie gratulujemy!

 

{gallery}2018_19/stypendium-Marszalka{/gallery}

×

Ostrzeżenie

JFolder::pliki: Ścieżka nie jest folderem. Ścieżka: /home/iliceum/ftp/1lo_3/images/zdjecia/2018_19/stypendium-Marszalka.
×

Uwaga

There was a problem rendering your image gallery. Please make sure that the folder you are using in the Simple Image Gallery plugin tags exists and contains valid image files. The plugin could not locate the folder: images/zdjecia/2018_19/stypendium-Marszalka
© 2022 I Liceum Ogólnokształcące w Kościerzynie