Patronat

I Liceum zaprasza

Nasz patron - Józef Wybicki

Historia Liceum

Kontakt

I Liceum Ogólnokształcące
im. Józefa Wybickiego w Kościerzynie
ul. Ignacego Krasickiego 2
tel.: 58 686 35 09
adres e-mail: sekretariat@liceum.org.pl

                 
                 

W poniedziałek, 17 grudnia 2018 r., nasz szkolny chór wziął udział w prestiżowym wydarzeniu: koncercie będącym prawykonaniem kompozycji Anny Rocławskiej-Musiałczyk "Osiem pieśni z Księgi Koheleta". Całość - jako dyrygent - poprowadził pan Tomasz Chyła, nauczyciel wiedzy o kulturze w naszym Liceum i opiekun chóru. Dziewczęta włożyły wiele trudu i zaangażowania w przygotowanie występu, ale efekt był nadzwyczajny. Koncert, który odbył się w Kolegiacie pw. Św. Trójcy w Wejherowie, był jednocześnie prezentacją w ramach przewodu doktorskiego pana Tomasza Chyły w Akademii Muzycznej w Gdańsku w klasie dyrygentury chóralnej prof. zw. dr. hab. Marka Rocławskiego. Zdjęcia z koncertu można obejrzeć również tutaj.

 

{gallery}2018_19/koncert-osiem-piesni{/gallery}

×

Ostrzeżenie

JFolder::pliki: Ścieżka nie jest folderem. Ścieżka: /home/iliceum/ftp/1lo_3/images/zdjecia/2018_19/koncert-osiem-piesni.
×

Uwaga

There was a problem rendering your image gallery. Please make sure that the folder you are using in the Simple Image Gallery plugin tags exists and contains valid image files. The plugin could not locate the folder: images/zdjecia/2018_19/koncert-osiem-piesni
© 2022 I Liceum Ogólnokształcące w Kościerzynie