Patronat

I Liceum zaprasza

Nasz patron - Józef Wybicki

Historia Liceum

Kontakt

I Liceum Ogólnokształcące
im. Józefa Wybickiego w Kościerzynie
ul. Ignacego Krasickiego 2
tel.: 58 686 35 09
adres e-mail: sekretariat@liceum.org.pl

                 
                 

Z wielką radością informujemy, iż nasza uczennica, Olimpia Breza z klasy Ie, zdobyła Mistrzostwo Polski w biegu na 2000 m w Halowych Mistrzostwach Polski w Toruniu. Olimpia reprezentowała kategorię zawodników do lat 18. Należy do Kościerskiego Uczniowskiego Klubu Sportowego REMUS a jej trenerem jest pan Wojciech Pobłocki. Serdecznie gratulujemy wspaniałego wyniku (6:06.22), który jest nowym rekordem Polski do lat 18 i najlepszym wynikiem na świecie uzyskanym w tym sezonie halowym przez juniorkę młodszą. Zdjęcia dokumentujące zwycięski bieg - w zakładce Czytaj więcej.

1

5

6

2

 

3

4

7

 

 

 

© 2022 I Liceum Ogólnokształcące w Kościerzynie