Patronat

I Liceum zaprasza

Nasz patron - Józef Wybicki

Historia Liceum

Kontakt

I Liceum Ogólnokształcące
im. Józefa Wybickiego w Kościerzynie
ul. Ignacego Krasickiego 2
tel.: 58 686 35 09
adres e-mail: sekretariat@liceum.org.pl

                 
                 

W atmosferze radości i wzruszenia 19 marca 2019 r. nastąpiło oficjalne i uroczyste otwarcie nowej sali gimnastycznej z zapleczem sanitarno-szatniowym oraz boiskiem wielofunkcyjnym w I Liceum Ogólnokształcącym w Kościerzynie. Uroczystość składała się z dwóch części: oficjalnej oraz artystycznej, podczas których dołożono wszelkich starań, aby gala otwarcia pozostała w pamięci przybyłych na długi czas. Zakończenia inwestycji gratulowały władze miasta, władze powiatu, urzędnicy, dyrektorzy pozostałych miejskich szkół, przedstawiciele służb, inspekcji i straży z Powiatu Kościerskiego, przedstawiciele firm, instytucji, zakładów pracy, oświatowych związków zawodowych, klubów sportowych z terenu powiatu kościerskiego oraz rodzice, grono pedagogiczne i społeczność uczniowska I LO. Po przecięciu symbolicznej wstęgi oraz poświęceniu sali, wszyscy zgromadzeni mogli podziwiać występ Kameralnego Chóru Żeńskiego pod batutą Tomasza Chyły i przy akompaniamencie naszego absolwenta, Aleksandra Narkuna. Uroczystość uświetniły także występy innych absolwentów:Magdaleny Fennig, Bartłomieja Piwowarczyka i Maksymiliana Pluto-Prądzyńskiego. Galę zakończył radosny występ zespołu cheerleaderek z naszego LO oraz symboliczne rzuty do kosza. 

 

 

 

 {gallery}2018_19/otwarcie-sali-gimnastycznej{/gallery}

×

Ostrzeżenie

JFolder::pliki: Ścieżka nie jest folderem. Ścieżka: /home/iliceum/ftp/1lo_3/images/zdjecia/2018_19/otwarcie-sali-gimnastycznej.
×

Uwaga

There was a problem rendering your image gallery. Please make sure that the folder you are using in the Simple Image Gallery plugin tags exists and contains valid image files. The plugin could not locate the folder: images/zdjecia/2018_19/otwarcie-sali-gimnastycznej
© 2022 I Liceum Ogólnokształcące w Kościerzynie