Patronat

I Liceum zaprasza

Nasz patron - Józef Wybicki

Historia Liceum

Kontakt

I Liceum Ogólnokształcące
im. Józefa Wybickiego w Kościerzynie
ul. Ignacego Krasickiego 2
tel.: 58 686 35 09
adres e-mail: sekretariat@liceum.org.pl

                 
                 

Reprezentacja naszej szkoły wzięła udział w VI Mistrzostwach Polski Szkół w Rummikub, które odbyły się 6 października w Sztumie. Niestety, w tym roku wróciliśmy na tarczy. Nie udało się zakwalifikować do najlepszej szesnastki turnieju. Na osłodę kilka zdjęć i wiara w to, że w przyszłym roku będzie lepiej.

 {gallery}2017_18/rummikub/final{/gallery}

×

Ostrzeżenie

JFolder::pliki: Ścieżka nie jest folderem. Ścieżka: /home/iliceum/ftp/1lo_3/images/zdjecia/2017_18/rummikub/final.
×

Uwaga

There was a problem rendering your image gallery. Please make sure that the folder you are using in the Simple Image Gallery plugin tags exists and contains valid image files. The plugin could not locate the folder: images/zdjecia/2017_18/rummikub/final
© 2022 I Liceum Ogólnokształcące w Kościerzynie