Patronat

I Liceum zaprasza

Nasz patron - Józef Wybicki

Historia Liceum

Kontakt

I Liceum Ogólnokształcące
im. Józefa Wybickiego w Kościerzynie
ul. Ignacego Krasickiego 2
tel.: 58 686 35 09
adres e-mail: sekretariat@liceum.org.pl

                 
                 

11 pażdziernika nasza młodzież reprezentowała szkołę na Powiatowej Licealiadzie Sztafetowych Biegów Przełajowych w Garczynie. Sztafeta chłopców zajęła III miejsce, a sztafeta dziewcząt I miejsce i reprezentowała szkołę i Powiat kościerski na Finale Wojewódzkim, który również odbył się w Garczynie. Damska sztafeta zdobyła tam XI miejsce. Gratulacje i życzenia dalszych sukcesów dla naszych dziewcząt: Klaudii Szreder, Alicji Nakiekskiej, Julii Treder, Magdy Szenwald, Nikoli Turzyńskiej, Marii Jakusz, Martyny Borowskiej, Marty Kryzel, Ani Kroplewskiej, Dominiki Grau, Sandry Kopp Ostrowskiej, Martyny Trzebiatowskiej, Laury Czapiewskiej.

 

{gallery}2015/Bieglic{/gallery}

×

Ostrzeżenie

JFolder::pliki: Ścieżka nie jest folderem. Ścieżka: /home/iliceum/ftp/1lo_3/images/zdjecia/2015/Bieglic.
×

Uwaga

There was a problem rendering your image gallery. Please make sure that the folder you are using in the Simple Image Gallery plugin tags exists and contains valid image files. The plugin could not locate the folder: images/zdjecia/2015/Bieglic
© 2022 I Liceum Ogólnokształcące w Kościerzynie