Patronat

I Liceum zaprasza

Nasz patron - Józef Wybicki

Historia Liceum

Kontakt

I Liceum Ogólnokształcące
im. Józefa Wybickiego w Kościerzynie
ul. Ignacego Krasickiego 2
tel.: 58 686 35 09
adres e-mail: sekretariat@liceum.org.pl

                 
                 

15 stycznia 2018 r. odbyła się Powiatowa Licealiada w Futsalu dziewcząt. Nasza szkolna drużyna po dzielnej rywalizacji zajęła I miejsce. Najlepszą zawodniczką turnieju została Victoria Zmeczerowska z IIa. Gratulacje należą się całemu zespołowi: Alicji Nakielskiej IIIa, Nikoli Duzowskiej IIIb, Sandrze Kopp Ostrowskiej IId, Justynie Skwierawskiej IIe, Paulinie Czech IIa, Nikoli Łyskowskiej IIe, Magdzie Stoltmann Ia, Aleksandrze Wicy Ia, Aleksandrze Bonin IIa, Marcie Kruszewskiej Ie, Martynie Trzebiatowskiej Ie, trener drużyny - pani Ewie Stoltmann. Nasze dziewczęta będą reprezentować Powiat w Półfinale Wojewódzkim, który tym razem odbywać się będzie w Kościerzynie i nasza szkoła jest organizatorem. Zawody te odbędą się 14 lutego 2018 r. na Sokolni. Wszystkich serdecznie zapraszamy! 

IMG 3710 Kopiowanie

IMG 3504 Kopiowanie

IMG 3667 Kopiowanie

 IMG 3766 Kopiowanie

 IMG 3774 Kopiowanie

IMG 3779 Kopiowanie

IMG 3743 Kopiowanie

© 2022 I Liceum Ogólnokształcące w Kościerzynie