Patronat

I Liceum zaprasza

Nasz patron - Józef Wybicki

Historia Liceum

Kontakt

I Liceum Ogólnokształcące
im. Józefa Wybickiego w Kościerzynie
ul. Ignacego Krasickiego 2
tel.: 58 686 35 09
adres e-mail: sekretariat@liceum.org.pl

                 
                 

28 marca odbyły się eliminacje szkolne 63. Ogólnopolskiego Konkursu Recytatorskiego. Komisja w składzie: Tomasz Chyła, Weronika Navus-Wysocka, przesłuchała siedmioro uczestników w trzech kategoriach. W turnieju recytatorskim I miejsce zajęła Laura Czapiewska (IIc), II miejsce Marta Kurszewska (Ie), a trzecie miejsce zajęła Julia Tusk (IIc). W kategorii wywiedzone ze słowa swój warsztat zaprezentowała Marta Majewska (IIa). Zwyciężczyniom i wszystkim uczestnikom gratulujemy oraz życzymy dalszych sukcesów.

© 2022 I Liceum Ogólnokształcące w Kościerzynie