W I semestrze odbyło się kilka ważnych imprez sportowych, w których z sukcesem braliśmy udział. Oto najważniejsze wydarzenia.

Piłka siatkowa

26 marca 2015 r. w Starogardzie Gdańskim damska reprezentacja naszej szkoły w piłce siatkowej wywalczyła w pięknym stylu II miejsce w Półfinale Wojewódzkim, ulegając jedynie zeszłorocznym Mistrzyniom Polski. Gratulacje dla wszystkich zawodniczek.

Koszykówka

W lutym 2015 r. dziewczęta  z reprezentacji szkoły w koszykówce zdobyły II miejsce w Powiatowej Licealiadzie.

23 marca 2015 r. reprezentacja szkoły w koszykówce chłopców zdobyła III miejsce w Półfinale Wojewódzkim w Starogardzie Gd.

Biegi sztafetowe

w pażdzierniku 2014r szkolna reprezentacja dziewcząt wywalczyła zaszczytne III miejsce w Finale Wojewódzkim Sztafetowych Biegów Przełajowych.

Piłka ręczna

W listopadzie 2014 r. dziewczęta reprezentujące naszą szkołę w piłce ręcznej pod kierunkiem pana Bartłomieja Kowalewskiego zdobyły III miejsce w Finale Wojewódzkim.
Reprezentacja męska zdobyła II miejsce w Powiatowej Licealiadzie.

Biegi przełajowe

W 25.03.2015r. odbyły się Powiatowe Indywidualne Biegi Przełajowe dziewcząt i chłopców w Garczynie. W zawodach wzięły udział cztery szkoły ponadgimnazjalne, tj: I LO, PZS nr1, PZS nr2, PZS nr3.
Drużynowo dziewczęta zajęły I miejsce w składzie:
* Weronika Pustułka
* Karolina Grulkowska
* Iwona Chmara
* Justyna Kobiela
Indywidualnie:
Weronika Pustułka zajęła II miejsceKarolina Grulkowska zajęła V miejsce - obie zakwalifikowały się na zawody wojewódzkie.

Gratulujemy wszystkim zawodnikom i trenerom!

{gallery}sport-2015{/gallery}

JFolder::pliki: Ścieżka nie jest folderem. Ścieżka: /home/iliceum/ftp/1lo_3/images/zdjecia/sport-2015.

There was a problem rendering your image gallery. Please make sure that the folder you are using in the Simple Image Gallery plugin tags exists and contains valid image files. The plugin could not locate the folder: images/zdjecia/sport-2015