W eliminacjach pisemnych i ustnych wyłonieni zostali najlepsi uczniowie z języka niemieckiego naszego Liceum. Miło nam poinformować, iż zwycięzcą (a właściwie zwyciężczynią :-) I Szkolnego Konkursu Języków Obcych Obcy w Wybickim z języka niemieckiego została MARTA LASKOWSKA z kl. III a.

II miejsce zajął Filip Kupper (kl. II e),

III miejsce ex aequoMarcel Zmeczerowski (kl. I a) i Anna Knitter (kl. III a),

IV miejsce zajęły, również ex aequo, Malwina Laska (kl. III c) i Magdalena Drążek (kl. II b).

Gratulujemy temu ścisłemu gronu najlepszych wysokiego poziomu znajomości języka niemieckiego i życzymy kolejnych sukcesów − nie tylko na tym polu.

Już dzisiaj zapraszamy na kolejną edycję Konkursu w przyszłym roku!

{gallery}obcyzwybickim-2015/niemiecki{/gallery}

JFolder::pliki: Ścieżka nie jest folderem. Ścieżka: /home/iliceum/ftp/1lo_3/images/zdjecia/obcyzwybickim-2015/niemiecki.

There was a problem rendering your image gallery. Please make sure that the folder you are using in the Simple Image Gallery plugin tags exists and contains valid image files. The plugin could not locate the folder: images/zdjecia/obcyzwybickim-2015/niemiecki