Patronat

I Liceum zaprasza

Nasz patron - Józef Wybicki

Historia Liceum

Kontakt

I Liceum Ogólnokształcące
im. Józefa Wybickiego w Kościerzynie
ul. Ignacego Krasickiego 2
tel.: 58 686 35 09
adres e-mail: sekretariat@liceum.org.pl

                 
                 

Po dwóch dniach zmagań wróciliśmy zdrowi i szczęśliwi do domu.

W sobotę 5 czerwca zmagaliśmy się z testami wiedzy. Pierwszy obejmował zagadnienia krajoznawcze, turystyczne, topograficzne, bezpieczeństwa w ruchu drogowym i pierwszej pomocy. Drugi zawierał pytania dotyczące Parków Narodowych i Krajobrazowych województwa pomorskiego, trzeci polegał na rozpoznawaniu skał i minerałów. Udało się w nich uzyskać najlepszy wynik spośród wszystkich ekip.

W niedzielę 6 czerwca udaliśmy się do Rumi na zadania praktyczne: turystyczny marsz na orientację połączony z questem terenowym, samarytankę, kajakowy tor przeszkód i kolarski tor przeszkód. Trzy z tych konkurencji udało nam się wygrać i triumfowaliśmy w końcowej klasyfikacji.

W składzie naszego zespołu byli: Wiktoria Stolc, Amelia Wenta i Kacper Edel, wszyscy z klasy 2C. Gratulujemy

 

© 2021 I Liceum Ogólnokształcące w Kościerzynie