Informacja o pracy I LO w Kościerzynie 10 czerwca 2024 / poniedziałek

Reprezentacja Liceum rywalizuje w FINALE WOJEWÓDZKIM Licealiady w piłce plażowej dziewcząt.

Lista reprezentantek na tablicy informacyjnej.

Organizacja i opieka: Pani Ewa Stoltmann.

 

Klasa 1Aa uczestniczy w zajęciach integracyjno – sportowych.

Organizacja i opieka: Pani Grażyna Reca.

 

Klasa 3Bb uczestniczy w warsztatach edukacyjnych z przedmiotów ścisłych i biologii.

Organizacja i opieka: Pan Marcin Grulkowski i Pani Monika Skowrońska.

 

Reprezentacja Liceum uczestniczy w Kongresie Zdrowia Psychicznego.

Organizacja i opieka: Pani Anna Kowalke.

 

Młodzież Liceum uczestniczy w koncercie przygotowanym pod auspicjami Młodzieżowej Rady Powiatu i realizowanym na dużej sali gimnastycznej.

I tura koncertu odbywa się na lekcjach 2-4, II tura – na lekcjach 5-7. Pomiędzy turami zarządzona zostaje przerwa trwająca 20 minut. Czas trwania lekcji ulegnie nieznacznym modyfikacjom.

Przydział klas i nauczycieli-opiekunów ORAZ CZAS TRWANIA LEKCJI  został przedstawiony poniżej.

 

 

 

 

 

 

KONCERT  10 czerwca 2024 / poniedziałek

lekcja

czas trwania

1a

1Bb

1Cc

1Dd

1Ee

2Aa

2a

2Bb

2Cc

2c

2Dd

2Ee

3Aa/a

3Cc/c

3Dd

3Ee/e

2

8.55 – 9.40

J. Kreft-Bollin

C. Zalewski

 

 

K. Małkiński

 

 

 

 

B. Mielewczyk

M. Frąckiewicz

 

M. Szulc

 

Z. Rolbiecki

I. Zgleszewska

3

9.50 – 10.35

J. Kreft-Bollin

C. Zalewski

 

 

K. Małkiński

 

 

 

 

B. Mielewczyk

M. Frąckiewicz

 

M. Szulc

 

Z. Rolbiecki

I. Zgleszewska

4

10.45 – 11.30

J. Kreft-Bollin

C. Zalewski

 

 

K. Małkiński

 

 

 

 

B. Mielewczyk

M. Frąckiewicz

 

M. Szulc

 

Z. Rolbiecki

I. Zgleszewska

przerwa

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

5

11.50 – 12.35

 

 

B. Galant

M. Schmidt

 

A. Zięba

A. Mańska

A. Lubińska-Kaiser

L. Kowalke

 

 

A. Dziemiński

 

I. Gulczyńska-Zalewska

 

 

6

12.45 – 13.30

 

 

K. Hinca

M. Schmidt

 

A. Zięba

D. Żywicka

J. Tlołka-Łangowska

Z. Rolbiecki

 

 

A. Dziemiński

 

I. Gulczyńska-Zalewska

 

 

7

13.35 – 14.20

 

 

K. Hinca

M. Schmidt

 

A. Zięba

A. Mańska

J. Tlołka-Łangowska

L. Kowalke

 

 

A. Dziemiński

 

I. Gulczyńska-Zalewska

 

 

Zmiany w planie lekcji  10 czerwca 2024 / poniedziałek

E. Stoltmann

2

3Bb wf1D

zaj. odwołane

M. Grulkowski

B. Kowalewski

4

1Cc wf1D

1Cc → niemiecki / 26

I. Gulczyńska-Zalewska

5

1a wf4C

zaj. własne / szatnia

T. Stasiak

 

G. Reca

 

1

1Cc

zaj. odwołane

B. Galant

 

2

2Aa

chemia / 31 // z lekcji 1

J. Tlołka-Łangowska

 

3

2Cc

polski / 6 // z lekcji 1

W. Navus-Wysocka

 

4

2Cc

polski / 6 // z 13.06 lekcja 1

W. Navus-Wysocka

 

6

3Aa/3a

zaj. odwołane

M. Szulc

 

B. Pobłocka

 

2

2Cc II

zaj. odwołane

W. Piwowarczyk

 

M. Skowrońska

 

4

2Aa

biologia / 25 // z lekcji 8

M. Literska

 

5

1Cc

koncert

B. Galant  

 

6

3Dd

historia / 23 // z lekcji 1

W. Piwowarczyk

 

7

2c

polski / 35 // z lekcji 1

M. Schmidt

 

A. Kowalke

 

5

2Bb

koncert / sala

A. Mańska

 

6

2Cc

koncert / sala

Z. Rolbiecki

 

7

2Dd

matematyka politechniczna / B1 // z lekcji 8

D. Żywicka

 



Plan dyżurów 10 czerwca 2024 / poniedziałek

0

7:50-8:00

parter

B. Galant

0

7:50-8:00

I piętro

K. Małkiński

0

7:50-8:00

II piętro

M. Szulc

1

8:45-8:55

parter

W. Navus-Wysocka

1

8:45-8:55

I piętro

A. Lubińska-Kaiser

1

8:45-8:55

II piętro

M. Schmidt

2

9:40-9:50

parter

B. Pałasz

2

9:40-9:50

I piętro

J. Małkińska

2

9:40-9:50

II piętro

J. Tlołka-Łangowska  

3

10:35-10:45

parter

A. Kąkol

3

10:35-10:45

I piętro

A. Zięba

3

10:35-10:45

II piętro

ks. P. Wyka

4

11:30-11:50

parter

J. Gralak

Z. Rolbiecki

4

11:30-11:50

I piętro

I. Gulczyńska-Zalewska

A. Dziemiński

4

11:30-11:50

II piętro

E. Grzyb

ks. P. Wyka

5

12:35-12:40

parter

B. Mielewczyk

5

12:35-12:40

I piętro

J. Kin

5

12:35-12:40

II piętro

L. Kowalke

6

13:25-13:30

parter

B. Mielewczyk

6

13:25-13:30

I piętro

J. Kin

6

13:25-13:30

II piętro

L. Kowalke