Informacja o pracy I LO w Kościerzynie 11 czerwca 2024 / wtorek

Klasa 3Bb uczestniczy w warsztatach edukacyjnych z przedmiotów ścisłych i biologii.

Organizacja i opieka: Pan Marcin Grulkowski i Pani Monika Skowrońska.

 

Uczestnicy programu wymiany polsko-niemieckiej uczestniczą w wyjeździe do Marburga.

Organizacja i opieka: Pani Izolda Gulczyńska-Zalewska i Pan Cyprian Zalewski.

Zmiany w planie lekcji  czerwca 2024 /

M. Skowrońska

 

2

1a

1a → angielski / 31 // 1a I – z lekcji 1

M. Frąckiewicz

 

3

1a I

1a → angielski / 31

M. Frąckiewicz

5

2a

polski / 23

E. Bławat

5

2Dd

historia → 35

W. Piwowarczyk

6

2Dd

fizyka / 6 // z 13.06 lekcja 7

G. Reca

 

7

2c

zaj. własne / wieczernik

A. Kąkol

 

M. Grulkowski

4

1Aa

zaj. własne / wieczernik

D. Żywicka

7

1Dd

zaj. odwołane

M. Schmidt

 

I. Gulczyńska-Zalewska

3

3Cc

historia / 26

R. Słomiński

4

2Dd I

2Dd → angielski / 9

M. Frąckiewicz

5

1Dd I

zaj. własne / szatnia

K. Hinca

7

2a II

zaj. odwołane

D. Żywicka

 

 

C. Zalewski

3

3a

3Aa/3a → angielski / 26 // 3a – z lekcji 1

A. Zięba

4

1Bb I

1Bb → angielski / 26

A. Dziemiński

5

3Ee

zaj. własne / wieczernik

W. Szymańska

6

3Ee

zaj. własne / wieczernik

B. Pobłocka

 

ks. Ł. Delewski

 

1

1Bb

zaj. odwołane

C. Zalewski

1

1Aa

fizyka / 6 // z lekcji 3

G. Reca

2Bb I

niemiecki → 29

J. Kin

2

1Bb

muzyka / 28 // z lekcji 6

T. Chyła

2

1Aa I

1Aa → niemiecki / 7

J. Kreft-Bollin

2Bb II

niemiecki → 29

J. Kin

3

1Cc

fizyka / 6 // z lekcji 1

G. Reca

3

1Aa

polski / 33 // z lekcji 8

B. Pałasz

3Ee/3e

religia → 9

ks. P. Warsiński

4

1Cc

chemia / 31 // z 17.06. lekcja 7

J. Tlołka-Łangowska

 

5

1Aa

angielski / 36 // 1Aa I – z lekcji 1 // 1Aa II – z lekcji 2

A. Dziemiński

6

 

 

 

6

1Bb

polski / 33 // z 13.06 lekcja 1

B. Pałasz

7

2Bb

zaj. odwołane

A. Lubińska-Kaiser

 

8

2Bb

zaj. odwołane

A. Lubińska-Kaiser


B. Kowalewski

4

1Dd wf4C

1Dd → angielski / 20 // 1Dd II – z lekcji 8

B. Pobłocka

5

1Dd wf4C

wf

K. Hinca

6

1Cc wf1D

wf

E. Stoltmann 

9

2c wf3C   2Ee wf3C

wf

K. Hinca

                     

 

T. Chyła

 

1

1Ee

muzyka / 28 // z lekcji 5

T. Chyła

1

 

 

 

5

1Ee

H i T / 7 // z lekcji 8

B. Galant

5

 

 

 

8

1Ee

matematyka / 22 // z lekcji 1

K. Małkiński

8

 

 

 

 

 



Plan dyżurów czerwca 2024 /

0

7:50-8:00

parter

J. Kreft-Bollin

0

7:50-8:00

I piętro

T. Chyła

0

7:50-8:00

II piętro

N. Cygert

1

8:45-8:55

parter

I. Makurat

1

8:45-8:55

I piętro

 K. Kolińska

1

8:45-8:55

II piętro

W. Szymańska

2

9:40-9:50

parter

G. Reca

2

9:40-9:50

I piętro

A. Zięba

2

9:40-9:50

II piętro

M. Frąckiewicz

3

10:35-10:50

parter

J. Gralak

3

10:35-10:50

I piętro

B. Pobłocka

3

10:35-10:50

II piętro

J. Tlołka-Łangowska

4

11:35-11:45

parter

B. Galant

4

11:35-11:45

I piętro

R. Słomiński

4

11:35-11:45

II piętro

A. Lubińska-Kaiser  

5

12:30-12:40

parter

B. Mielewczyk ks.

5

12:30-12:40

I piętro

W. Piwowarczyk

5

12:30-12:40

II piętro

B. Pałasz  

6

13:25-13:30

parter

Z. Rolbiecki  

6

13:25-13:30

I piętro

K. Małkiński

6

13:25-13:30

II piętro

L. Kowalke

7

14:15-14:20

parter

ks. P. Warsiński

7

14:15-14:20

I piętro

W. Navus-Wysocka

7

14:15-14:20

II piętro

A. Kąkol