Informacje – czwartek 12 maja 2022

 

 

 

Dzisiaj egzamin pisemny z biologii na poziomie rozszerzonym.

Na egzaminach maturalnych jest 7 nauczycieli.

Egzamin maturalny odbywa się na dużej sali gimnastycznej. Prosimy o zachowanie ciszy w jej pobliżu na lekcjach 2-6.

Z eksploatacji wyłączone są gabinety: 01 i 02.

 

 
 
 
 

 

 

Zastępstwa w czwartek 12 maja 2022   

Z. Rolbiecki

 

1

1Bb

zaj. odwołane

W. Sabisz

1

 

 

 

2

1Dd

zaj. odwołane

Z. Rolbiecki

2

 

 

 

3

1Dd

polski / 33 / z lekcji 6

E. Grzyb

3

1Aa1a

EDB / 9 // z 11.05 lekcja 6

E. Bławat

4

2Ee2e

zaj. kreatywne / 26 // z lekcji 6

M. Gurowska

4

1Dd

EDB → 9

E. Bławat

5

3Cc

angielski / 7 // 3Cc I – z lekcji 2

I. Kosznik

5

2Aa2a

zaj. kreatywne → 26

M. Gurowska

6

1Dd

religia / 33 // z lekcji 1

ks. P. Warsiński

6

2Ee2e

zaj. własne / wieczernik

A. Mańska

7

2Dd

2Dd I → angielski / 8 // z lekcji 8

I. Zgleszewska

7

1e

angielski → lekcja 3

I. Zgleszewska

8

 

 

 

8

 

 

 

 

 

 

J. Gralak

gab. 01

1

 

 

 

1

 

 

 

2

2Bb II

2Bb DZ II→ zaj. odwołane

J. Gralak

2

 

 

 

2Bb CHŁ → zaj. własne / szatnia

K. Hinca

3

2e

2Ee2e → angielski / 23 // 2e – z lekcji 1

B. Pobłocka

3

3Ee I

→ 16

M. Frąckiewicz

4

2Bb I

zaj. własne / wieczernik

R. Słomiński

4

3Ee II

→ 16

A. Dziemiński

5

 

 

 

5

3Bb II

→ 22

A. Dziemiński

6

 

 

 

6

2Aa

→ 16

M. Frąckiewicz

7

 

 

 

7

2a

→ 16

M. Frąckiewicz

8

 

 

 

8

 

 

 

 

A. Kąkol

 

1

 

 

 

1

 

 

 

2

 

 

 

2

1Aa1a

religia / 28 // z lekcji 3

ks. P. Warsiński

3

1Ee1e

angielski / 8 / 1Ee – z 13.05 lekcja 8 // 1e – z lekcji 7

I. Zgleszewska

3

 

 

 

4

1Ee1e

religia / 6 // z lekcji 5

ks. P. Warsiński

4

 

 

 

5

1Cc1c

religia / 6 / z lekcji 7

ks. P. Warsiński

5

1Ee1e

historia / 26 // z 16.05 lekcja 2

W. Piwowarczyk

6

3Aa

biologia / 29 // z lekcji 7

A. Lubińska-Kaiser

6

 

 

 

7

 

 

 

7

 

 

 

8

 

 

 

8

 

 

 

 

 

 

M. Szulc

 

1

 

 

 

1

 

 

 

2

 

 

 

2

 

 

 

3

2a

zaj. odwołane

W. Navus-Wysocka

3

2a ka2

zaj. własne / wieczernik

R. Słomiński

4

1Aa

1Aa1a → angielski / 30

A. Zięba

4

 

 

 

5

 

 

 

5

2Aa2a

angielski / 30

A. Zięba

6

1a

1Aa1a → niemiecki / 30 // 1a – z lekcji 5

C. Zalewski

6

 

 

 

7

2Bb

polski / 9

M. Schmidt

7

 

 

 

8

 

 

 

8

 

 

 

 

R. Cieszyński

1

1Cc1c 1Ee1e /  DZ II

zaj. odwołane

I. Gulczyńska-Zalewska

2

1Cc1c 1Ee1e /  DZ II

zaj. odwołane

I. Gulczyńska-Zalewska

3Ee I

3Ee całość → niemiecki / 6 // 3Ee I – z lekcji 1

C. Zalewski

3

 

 

 

4

3Ee DZ I

3Ee I→ angielski / 6 // z lekcji 2

M. Frąckiewicz

 

B. Pałasz

 

1

 

 

 

1

 

 

 

2

 

 

 

2

 

 

 

3

1Bb

religia / 28 // z lekcji 2

ks. P. Warsiński

3

 

 

 

4

 

 

 

4

 

 

 

5

2Ee2e

historia / 34 / z 13.05 lekcja 8

M. Grulkowski

5

 

 

 

 

 

 

M. Witt

gab. 02

1

 

 

 

1

 

 

 

2

 

 

 

2

3Ee

→ 30

C. Zalewski

3

3Aa

zaj. własne / wieczernik

R. Słomiński

3

3Ee II

→ 35

C. Zalewski

4

3Aa

fizyka / 23 // z 18.05 lekcja 1

G. Reca

4

3Ee II

→ 35

C. Zalewski

5

 

 

 

5

 

 

 

6

3Ee

zaj. własne / wieczernik

A. Mańska

6

1aa1a

→ 30

C. Zalewski

7

 

 

 

7

1Ee

→ 30

C. Zalewski

8

 

 

 

8

2Cc

→ 30

C. Zalewski

 

B. Kowalewski

 

8

2Aa2a CHŁ

wf

R. Cieszyński

8

 

 

 

9

3Bb 3Ee / DZ II

wf

R. Cieszyński

 

 

 

 

 


Plan dyżurów w czwartek 12 maja 2022

0

7:50-8:00

parter

I. Makurat

0

7:50-8:00

I piętro

G. Reca

0

7:50-8:00

II piętro

M. Grulkowski

1

8:45-8:55

parter

C. Zalewski

1

8:45-8:55

I piętro

K. Małkiński

1

8:45-8:55

II piętro

M. Grulkowski

2

9:40-9:50

parter

I. Kosznik

2

9:40-9:50

I piętro

J. Małkińska

2

9:40-9:50

II piętro

E. Grzyb

3

10:35-10:50

parter

M. Frąckiewicz

3

10:35-10:50

I piętro

B. Pobłocka

3

10:35-10:50

II piętro

A. Lubińska-Kaiser

4

11:35-11:45

parter

A. Dziemiński

4

11:35-11:45

I piętro

J. Kin

4

11:35-11:45

II piętro

W. Sabisz

5

12:30-12:40

parter

ks. P. Warsiński

5

12:30-12:40

I piętro

W. Piwowarczyk

5

12:30-12:40

II piętro

N. Cygert

6

13:25-13:30

parter

I. Zgleszewska

6

13:25-13:30

I piętro

I. Gulczyńska-Zalewska

6

13:25-13:30

II piętro

G. Knopik

7

14:15-14:20

parter

M. Gurowska

7

14:15-14:20

I piętro

I. Gulczyńska-Zalewska

7

14:15-14:20

II piętro

L. Kowalke

8

15:05-15:10

parter

 

8

15:05-15:10

I piętro

 

8

15:05-15:10

II piętro