Informacja o pracy I LO w Kościerzynie 12 czerwca 2024 / środa

Na lekcjach 1-4 odbywa się próbny pisemny egzamin maturalny dla uczniów klas trzecich.

Przydział nauczycieli do sal i czas trwania lekcji przedstawiono poniżej.

Przydział uczniów do poszczególnych gabinetów został im przesłany pocztą e-dziennika, a listy uczniów zostały wywieszone na drzwiach poszczególnych gabinetów.

 

Reprezentacja Liceum rywalizuje w FINALE OGÓLNOPOLSKIM Licealiady w piłce plażowej dziewcząt.

Organizacja i opieka: Pani Ewa Stoltmann i pan Krzysztof Hinca.,

 

Uczestnicy programu wymiany polsko-niemieckiej uczestniczą w wyjeździe do Marburga.

Organizacja i opieka: Pani Izolda Gulczyńska-Zalewska i Pan Cyprian Zalewski.

 

Klasa 1Ee na wyjeździe edukacyjnym na Wydział Zarządzania UG w Sopocie.

Organizacja i opieka: Pan Konrad Małkiński i Pani Izabela Zgleszewska.

 

Klasa 2Aa na biwaku integracyjno-sportowym.

Organizacja i opieka: Pan Aleksander Zięba i Pani Beata Mielewczyk.

 

 

 

Matura próbna klas trzecich – przydziały nauczycieli

lp

czas trwania

gab. 7

gab. 8

gab. 9

gab. 36

gab. 37

1

8.00 – 8.45

M. Szulc

J. Gralak

Z. Rolbiecki

W. Szymańska

ks. P. Warsiński

2

8.55 – 9.40

M. Szulc

J. Gralak

A. Lubińska-Kaiser

N. Cygert

L. Kowalke

3

9.50 - 10.35

G. Reca

W. Navus-Wysocka

B. Pobłocka

K. Kolińska

W. Piwowarczyk

4

10.45 – 11.30

M. Szulc

W. Szymańska

B. Pobłocka

ks. P. Warsiński

W. Piwowarczyk

5

11.50 – 12.35

Nauczycieli dyżurujących na pierwszej lekcji prosimy o przybycie do sekretariatu o godz. 7.50

6

12.45 – 13.30

7

13.35 – 14.20

Matura próbna klas trzecich – zmiany gabinetów

lp

czas trwania

gab. 7

gab. 8

gab. 9

gab. 36

gab. 37

1

8.00 – 8.45

---

---

---

---

---

2

8.55 – 9.40

2a → 31 / E. Bławat

1Cc II → 02 / W. Szymańska

1Aa → 30 / Z. Rolbiecki

---

---

3

9.50 - 10.35

2a → 31 / E. Bławat

1Cc II → 02 / W. Szymańska

---

---

---

4

10.45 – 11.30

---

---

2c → 30 / Z. Rolbiecki

1Aa → 6 / N. Cygert

2Cc → 23 / L. Kowalke

Zmiany w planie lekcji  12 czerwca 2024 / środa

I. Gulczyńska-Zalewska

 

3

 

 

 

3

2Bb II

niemiecki → 34

J. Kin

4

2Ee I

angielski / 26 // z 13.06 lekcja 8

A. Dziemiński

4

 

 

 

5

2Dd I

2Dd → angielski / 26

M. Frąckiewicz

5

 

 

 

6

2Dd II

2Dd → angielski / 26

M. Frąckiewicz

6

 

 

 

8

3Cc/3c

zaj. odwołane

I. Gulczyńska-Zalewska

8

 

 

 

 

E. Stoltmann

 

5

3Bb wf1D

zaj. własne / szatnia

R. Cieszyński

 

6

3Bb wf1D

zaj. własne / szatnia

R. Cieszyński

 

7

3Ee/3e wf1D

zaj. odwołane

A. Kąkol

 

8

2Ee wf1D

zaj. odwołane

A. Dziemiński

 

9

2Ee wf1D

zaj. odwołane

A. Dziemiński

 

K. Hinca

 

5

3c wf2D   3Ee/3e wf2D

3c wf2D   → zaj. własne / szatnia

T. Stasiak

 

3Ee/3e wf2D → zaj. odwołane

A. Kąkol

 

6

3c wf2D   3Ee/3e wf2D

3c wf2D   → zaj. własne / szatnia

T. Stasiak

 

3Ee/3e wf2D → zaj. odwołane

A. Kąkol

 

7

3Dd wf1D

zaj. własne / szatnia

T. Stasiak

 

B. Kowalewski 

1

1a wf4C

wf

K. Hinca

2

1a wf4C

wf

K. Hinca

3

1Cc wf1D

wf

R. Cieszyński

7

3Ddwf4C

wf

T. Stasiak

8

2c wf3C   2Ee wf3C

wf

T. Stasiak

9

2c wf3C   2Ee wf3C

wf

T. Stasiak

 

 

 

K. Małkiński

 

2

2Ee I

2Ee → angielski / 26 // 2Ee I – z 14.06 lekcja 7

A. Dziemiński

 

3

2c II

2Cc → biologia / 22 // z lekcji 2

M. Literska

4

2Bb I

zaj. własne / wieczernik

J. Kin

5

3Aa

3Aa/ 3a → religia / 22 // z lekcji 6

ks. P. Warsiński

 

6

3Aa/3a

polski / 34 // z 13.06 lekcja 8

A. Kąkol

 

I. Zgleszewska

5

3Ee/3e I

zaj. odwołane

A. Kąkol

6

3Ee/3e I

zaj. odwołane

A. Kąkol

7

3Ee/3e II

zaj. odwołane

A. Kąkol

8

3Ee/3e II

zaj. odwołane

A. Kąkol

 

A. Zięba

 

5

3a

3Aa/ 3a → religia / 22 // z lekcji 6

ks. P. Warsiński

5

 

 

 

               

 

B. Mielewczyk 

 

1

2c II

zaj. odwołane

B. Mielewczyk

1

 

 

 

3

2c I

2Cc → biologia / 22 // z lekcji 2

M. Literska

3

 

 

 

4

2a I

2a → chemia / 31

M. Skowrońska

4

 

 

 

5

2Bb I

2Bb → biologia / 29

A. Lubińska-Kaiser

5

 

 

 

6

2Bb II

2Bb → biologia / 29

A. Lubińska-Kaiser

6

 

 

 

7

2Bb II

2Bb → niemiecki / 26

J. Kin

7

 

 

 

 

ks. Ł. Delewski

1

1Aa

zaj. odwołane

G. Reca

4

1Dd

biologia / 29 // z 13.06 lekcja 1

A. Lubińska-Kaiser

5

1Dd

polski / 35 // z lekcji 1

M. Schmidt

 



Plan dyżurów 12 czerwca 2024 / środa

0

7:50-8:00

parter

G. Reca

0

7:50-8:00

I piętro

J. Małkińska

0

7:50-8:00

II piętro

K. Kolińska

1

8:45-8:55

parter

G. Reca

1

8:45-8:55

I piętro

M. Literska  

1

8:45-8:55

II piętro

J. Tlołka-Łangowska

2

9:40-9:50

parter

R. Słomiński

2

9:40-9:50

I piętro

M. Grulkowski

2

9:40-9:50

II piętro

J. Kin

3

10:35-10:50

parter

J. Gralak

3

10:35-10:50

I piętro

T. Chyła

3

10:35-10:50

II piętro

A. Kąkol  

4

11:35-11:45

parter

Z. Rolbiecki

4

11:35-11:45

I piętro

R. Słomiński

4

11:35-11:45

II piętro

B. Pałasz

5

12:30-12:40

parter

M. Frąckiewicz

5

12:30-12:40

I piętro

W. Piwowarczyk

5

12:30-12:40

II piętro

ks. P. Warsiński

6

13:25-13:30

parter

D. Żywicka

6

13:25-13:30

I piętro

W. Szymańska

6

13:25-13:30

II piętro

W. Navus-Wysocka

7

14:15-14:20

parter

B. Galant

7

14:15-14:20

I piętro

 

7

14:15-14:20

II piętro

A. Mańska