Informacja o pracy I LO w Kościerzynie 17 czerwca 2024 / poniedziałek

 

Klasa 3Aa/3a na obozie integracyjno - sportowym.

Organizacja i opieka: Pan Maciej Szulc i Pan Tomasz Stasiak.

 

Klasa 2Bb na warsztatach chemicznych w UMK w Toruniu.

Organizacja i opieka: Pani Adriana Lubińska-Kaiser i Pani Monika Skowrońska.

 

Reprezentacja Liceum rywalizuje w Olimpiadzie Gier Planszowych IPN w Poznaniu.

Lista reprezentantów na tablicy informacyjnej.

Organizacja i opieka: Pan Konrad Małkiński.

 

Młodzież Liceum uczestniczy w XII edycji Warsztatów dla duszy „Przystań” w Pelplinie.

Lista uczestników na tablicy informacyjnej.

Organizacja i opieka: ks. Patryk Wyka.

 

Zmiany w planie lekcji  17 czerwca 2024 / poniedziałek  WERSJA 2

 

M. Szulc

3

3Bb I

3Bb → angielski / 20

B. Pobłocka

6

3Bb

zaj. własne / wieczernik

J. Tlołka-Łangowska

7

2Aa I

2Aa → angielski / 30

A. Zięba

8

2c

zaj. odwołane

B. Mielewczyk

 

 

 

T. Stasiak

3

1Aa wf1D   1Bb wf2D

zaj. własne / wieczernik

Z. Rolbiecki 

4

1Aa wf1D   1Bb wf2D

zaj. własne / wieczernik

J. Gralak  

5

1a wf1D

zaj. odwołane

M. Skowrońska

6

1Ee wf1D

zaj. odwołane

K. Małkiński

7

3Cc/3c wf1D

zaj. odwołane

I. Gulczyńska-Zalewska

 

ks. P. Wyka

3

2Ee

polski / 35 // z 18. 06 lekcja 8

W. Navus-Wysocka

4

2Ee

historia / 7

B. Galant

5

2a

historia / 35 // z lekcji 7

A. Mańska

6

1a

zaj. odwołane

M. Skowrońska

7

1a

zaj. odwołane

M. Skowrońska

 

A. Lubińska-Kaiser

2

2a

zaj. własne / wieczernik

J. Tlołka-Łangowska

3

1Bb I

zaj. własne / wieczernik

Z. Rolbiecki 

5

2Ee

ZZW / 29

A. Dziemiński

6

3Ee/3e

angielski / 8 // 3Ee/e I  – z 18.06 lekcja 1 // 3Ee/e II – z lekcji 1

I. Zgleszewska

7

3Dd

zaj. odwołane

Z. Rolbiecki

8

1a

zaj. odwołane

M. Skowrońska

 

M. Skowrońska

 

4

2Aa

biologia / 29 // z lekcji 8

M. Literska

 

6

3Dd

zaj. odwołane

Z. Rolbiecki

 

7

2c

zaj. odwołane

B. Mielewczyk

 

K. Małkiński

 

1

3Cc

zaj. odwołane

I. Gulczyńska-Zalewska

 

2

3Ee

zaj. odwołane

Z. Rolbiecki

 

3

1Ee I

1Ee → angielski / 8

I. Zgleszewska

 

4

3Ee/e II

3Ee/3e → angielski / 8 // 3Ee/3e II – z lekcji 2

I. Zgleszewska

 

5

2c I

2c → polski / 34 // z lekcji 1

M. Schmidt

 

6

2Ee II

2Ee → angielski / 29 // 2Ee II – z lekcji 8

A. Dziemiński

 


J. Kreft-Bollin

 

2

1a II

1a → angielski / 22

M. Frąckiewicz

 

3

1a I

1a → angielski / 22

M. Frąckiewicz

 

4

1Aa II

zaj. własne / wieczernik

J. Gralak 

 

6

2c II

2c → angielski / 30 // 2c II – z lekcji 5

B. Mielewczyk

 

W. Piwowarczyk

 

1

3Dd

zaj. odwołane

Z. Rolbiecki

 

2

1Aa

zaj. odwołane

G. Reca

 

B. Kowalewski  

 

1

1Aa wf4C

zaj. odwołane

G. Reca

 

4

1Cc wf1D

wf

K. Hinca   

 

5

1a wf4C

zaj. własne / szatnia

K. Hinca

 



Plan dyżurów 17 czerwca 2024 / poniedziałek  WERSJA 2

0

7:50-8:00

parter

M. Hildebrandt

0

7:50-8:00

I piętro

C. Zalewski

0

7:50-8:00

II piętro

E. Kama

1

8:45-8:55

parter

G. Reca

1

8:45-8:55

I piętro

R. Słomiński  

1

8:45-8:55

II piętro

W. Navus-Wysocka

2

9:40-9:50

parter

J. Gralak

2

9:40-9:50

I piętro

J. Małkińska

2

9:40-9:50

II piętro

B. Pałasz

3

10:35-10:50

parter

B. Galant

3

10:35-10:50

I piętro

M. Schmidt

3

10:35-10:50

II piętro

E. Grzyb

4

11:35-11:45

parter

I. Zgleszewska

4

11:35-11:45

I piętro

I. Gulczyńska-Zalewska

4

11:35-11:45

II piętro

A. Kąkol

5

12:30-12:40

parter

Z. Rolbiecki

5

12:30-12:40

I piętro

A. Zięba

5

12:30-12:40

II piętro

L. Kowalke

6

13:25-13:30

parter

B. Mielewczyk

6

13:25-13:30

I piętro

A. Dziemiński

6

13:25-13:30

II piętro

J. Tlołka-Łangowska

7

14:15-14:20

parter

B. Mielewczyk

7

14:15-14:20

I piętro

A. Dziemiński

7

14:15-14:20

II piętro

J. Tlołka-Łangowska