Informacja o pracy I LO w Kościerzynie 18 czerwca 2024 / wtorek

Klasa 3Aa/3a na obozie integracyjno - sportowym.

Organizacja i opieka: Pan Maciej Szulc i Pan Tomasz Stasiak.

 

Reprezentacja Liceum rywalizuje w Olimpiadzie Gier Planszowych IPN w Poznaniu.

Lista reprezentantów na tablicy informacyjnej.

Organizacja i opieka: Pan Konrad Małkiński.

 

Klasa 1Aa na warsztatach naukowych na Uniwersytecie Morskim w Gdyni.

Organizacja i opieka: Pani Grażyna Reca i Pani Marta Frąckiewicz.

 

O godz. 15.00 rozpoczyna się klasyfikacyjne zebranie rady pedagogicznej. W związku z tym nastąpią zmiany czasu trwania lekcji. Szczegóły poniżej.

Zmiany w planie lekcji  18 czerwca 2024 / wtorek

czas trwania lekcji

 

1

bez zmian

1

 

 

 

2

bez zmian

2

 

 

 

3

bez zmian

3

 

 

 

4

10.45 – 11.25

4

 

 

 

5

11.30 – 12.10

5

 

 

 

6

12.15 – 12.55

6

 

 

 

7

13.00 – 13.40

7

 

 

 

8

13.45 – 14.20

8

 

 

 

9

14.25 – 14.50

 

 

 

 

M. Szulc

 

3

2Ee

zaj. odwołane

A. Dziemiński

3

 

 

 

4

3Cc/3c

3Cc → historia / 24 / z lekcji 6

R. Słomiński

4

3c

angielski / 37 / z lekcji 6

W. Szymańska

5

3Dd

matematyka / 9 / z lekcji 7

Z. Rolbiecki

5

 

 

 

6

2Bb

religia / 28 // z lekcji 8

ks. Ł. Delewski

6

3Cc/3c

ed. prozawodowa / 25 // z lekcji 8

K. Kolińska

2Cc

polski / 33 // z lekcji 7

W. Navus- Wysocka

3Dd

religia / 8 // z lekcji 8

ks. P. Warsiński

7

3Ee/3e

polski / 33 // z lekcji 8

A. Kąkol

7

3Dd

polski / 35 // z lekcji 6

E. Grzyb

2Bb

religia → 28

ks. Ł. Delewski

2Cc

ed. prozawodowa / 25 // z lekcji 6

K. Kolińska

 

A. Dziemiński

3

1Bb I

1Bb → chemia / 37

J. Tlołka-Łangowska

4

1Bb II

1Bb → niemiecki / 6

C. Zalewski

G. Reca

1

1Cc

zaj. odwołane

G. Reca

2

1Cc

zaj. odwołane

G. Reca

4

2Ee

zaj. odwołane

A. Dziemiński

7

1a

zaj. odwołane

M. Skowrońska

8

2Aa

zaj. odwołane

A. Zięba

 

 

 

M. Frąckiewicz

1

1a I

zaj. odwołane

M. Skowrońska

2

2Dd I

zaj. odwołane

M. Frąckiewicz

3

1a II

1a → chemia / 31

M. Skowrońska

4

2Dd II

2Dd → niemiecki / 26

I. Gulczyńska-Zalewska

T. Stasiak

3

2a wf3C   2Bb wf3C

zaj. własne / szatnia

R. Cieszyński

4

2Aa wf4C

angielski / 28

B. Mielewczyk

5

2Aa wf4C

angielski / 28

B. Mielewczyk

6

1Ee wf1D

zaj. odwołane

K. Małkiński

7

1Ee wf1D

zaj. odwołane

K. Małkiński

K. Małkiński

1

1Ee

zaj. odwołane

K. Małkiński

2

1Ee

zaj. odwołane

K. Małkiński

3

3Dd I

3Dd → angielski / 34 / 3Dd I – z lekcji 1

W. Szymańska

4

2Cc II

2Cc → angielski / 31

J. Gralak

5

2Cc I

2Cc → historia / 23 / z lekcji 8

R. Słomiński

6

2a I

zaj. odwołane

D. Żywicka

7

3Bb I

zaj. odwołane

M. Grulkowski

         

 

 

 

W. Piwowarczyk

 

5

2Dd

geografia / 37 // z lekcji 8

L. Kowalke

5

2Ee

geografia → 36

A. Kowalke

6

2Aa

polski / 35 // z lekcji 7

E. Grzyb

6

2c

matematyka / 9  // z lekcji 8

Z. Rolbiecki

7

1Bb

zaj. odwołane

C. Zalewski

7

 

 

 

8

2Ee wf1D

wf // z lekcji 9

E. Stoltmann

8

2c

religia / 8 // z lekcji 6

ks. P. Warsiński

B. Mielewczyk

6

2a II

niemiecki / 26 // z lekcji 7

I. Gulczyńska-Zalewska

7

2a I

zaj. odwołane

D. Żywicka

J. Kreft-Bollin

1

1a II

zaj. odwołane

M. Skowrońska

3

2c I

2c → angielski / 28

B. Mielewczyk

T. Chyła 

5

1Ee

H i T / 7 // z lekcji 8

B. Galant

6

1Bb

zaj. odwołane

C. Zalewski


B. Kowalewski

4

1Dd wf4C

wf

K. Hinca

5

1Dd wf4C

wf

K. Hinca

6

1Cc wf1D

wf

E. Stoltmann 

8

 

2Ee wf3C → wf  // z lekcji 9

K. Hinca

9

2c wf3C   2Ee wf3C

2c wf3C   → wf

K. Hinca

                   

 

 

 

 



Plan dyżurów 18 czerwca 2024 / wtorek

0

7:50-8:00

parter

R. Słomiński

0

7:50-8:00

I piętro

ks. Ł. Delewski

0

7:50-8:00

II piętro

N. Cygert

1

8:45-8:55

parter

I. Makurat

1

8:45-8:55

I piętro

J. Kin

1

8:45-8:55

II piętro

A. Lubińska-Kaiser

2

9:40-9:50

parter

I. Zgleszewska

2

9:40-9:50

I piętro

J. Małkińska

2

9:40-9:50

II piętro

M. Schmidt

3

10:35-10:50

parter

J. Gralak

3

10:35-10:50

I piętro

K. Kolińska

3

10:35-10:50

II piętro

L. Kowalke

4

11:35-11:45

parter

C. Zalewski

4

11:35-11:45

I piętro

I. Gulczyńska-Zalewska

4

11:35-11:45

II piętro

B. Pałasz

5

12:30-12:40

parter

B. Galant

5

12:30-12:40

I piętro

B. Pobłocka

5

12:30-12:40

II piętro

A. Kąkol

6

13:25-13:30

parter

ks. P. Warsiński

6

13:25-13:30

I piętro

W. Szymańska

6

13:25-13:30

II piętro

M. Skowrońska

7

14:15-14:20

parter

ks. P. Warsiński

7

14:15-14:20

I piętro

W. Szymańska

7

14:15-14:20

II piętro

M. Skowrońska