wtorek 19 października 2021

 

Informacje

 

Reprezentacja Liceum rywalizuje w finale(!) wojewódzkim Licealiady w szachach. Lista reprezentantów na tablicy informacyjnej.

Organizacja i opieka: Pan Krzysztof Hinca.  Życzymy sukcesu!

 

Klasa 3Ee na wycieczce edukacyjnej w Toruniu.

Organizacja i opieka: Pan Cyprian Zalewski i Pan Marcin Grulkowski.

 

 
 
 
 
 
 
 
 

 

Zastępstwa wtorek 19 października 2021

K. Hinca

 

1

3d 3e CHŁ

zaj. odwołane

K. Hinca  M. Witt

1

ka 3

kaszubski → 02

I. Makurat

2

3d 3e CHŁ

zaj. odwołane

K. Hinca  M. Witt

2

ka 3

kaszubski → 02

I. Makurat

3

 

 

 

3

 

 

 

4

1Dd DZ

zaj. własne / wieczernik

N. Cygert

4

 

 

 

5

1Dd DZ

zaj. własne / wieczernik

J. Gralak

5

 

 

 

6

 

 

 

6

 

 

 

7

2Bb 2Dd CHŁ

zaj. odwołane

J. Gralak   L. Kowalke

7

 

 

 

8

1Cc 1c DZ II

zaj. odwołane

I. Gulczyńska-Zalewska

8

 

 

 

 

 

 

C. Zalewski

 

1

1Bb I

zaj. odwołane

W. Sabisz

1

1Bb II

angielski → 20.10 lekcja 2

B. Pobłocka

2

1Bb II

zaj. odwołane

W. Sabisz

2

 

 

 

3

1Aa

angielski / 24 /  z lekcji 6

A. Zięba

3

1a

chemia → 28

M. Szulc

4

 

 

 

4

 

 

 

5

 

 

 

5

 

 

 

6

 

 

 

6

 

 

 

7

 

 

 

7

 

 

 

8

 

 

 

8

 

 

 

 

M. Grulkowski

 

1

3Cc

zaj. odwołane

M. Grulkowski

1

 

 

 

2

 

 

 

2

3Cc

matematyka → 28.10 lekcja 6

Z. Rolbiecki

3

3Cc

zaj. odwołane

M. Grulkowski

3

 

 

 

4

1c

zaj. własne / wieczernik

N. Cygert

4

 

 

 

5

1Aa 1a

1Aa → zaj. odwołane

M. Szulc

5

 

 

 

1a → EDB / 28 / z lekcji 6

E. Bławat

6

2Dd

2Dd DZ → zaj. odwołane

L. Kowalke

6

3e II

biologia → 28

A. Lubińska-Kaiser

2Dd CHŁ → zaj. własne / wieczernik

W. Sabisz

7

2c

zaj. własne / wieczernik

ks. Ł. Delewski

7

 

 

 

8

 

 

 

8

 

 

 

 

,

 

 

 

 

Plan dyżurów wtorek 19 października 2021

 

0

7:50-8:00

parter

M. Witt

0

7:50-8:00

I piętro

J. Kin

0

7:50-8:00

II piętro

A. Eichmann  

1

8:45-8:55

parter

Z. Rolbiecki

1

8:45-8:55

I piętro

I. Gulczyńska-Zalewska

1

8:45-8:55

II piętro

ks. Ł. Delewski  

2

9:40-9:50

parter

M. Frąckiewicz

2

9:40-9:50

I piętro

B. Pobłocka

2

9:40-9:50

II piętro

G. Knopik

3

10:35-10:50

parter

J. Gralak  

3

10:35-10:50

I piętro

J. Małkińska

3

10:35-10:50

II piętro

M. Schmidt

4

11:35-11:45

parter

I. Kosznik

4

11:35-11:45

I piętro

A. Zięba   

4

11:35-11:45

II piętro

G. Reca

5

12:30-12:40

parter

W. Piwowarczyk

5

12:30-12:40

I piętro

A. Zięba

5

12:30-12:40

II piętro

A. Lubińska-Kaiser 

6

13:25-13:30

parter

I. Zgleszewska

6

13:25-13:30

I piętro

W. Navus-Wysocka

6

13:25-13:30

II piętro

N. Cygert 

7

14:15-14:20

parter

ks. S. Serkowski

7

14:15-14:20

I piętro

W. Navus-Wysocka

7

14:15-14:20

II piętro

N. Cygert

8

15:05-15:10

parter

ks. S. Serkowski

8

15:05-15:10

I piętro

 

8

15:05-15:10

II piętro