środa 20 października 2021

 

Informacje

 

Reprezentacja szkoły bierze udział w Olimpiadzie Strzeleckiej organizowanej przez kościerskie Bractwo Kurkowe.

Lista reprezentantów na tablicy informacyjnej.

Organizacja i opieka: Pan Wiesław Piwowarczyk.

 

Klasa 3Ee na wycieczce edukacyjnej w Toruniu.

Organizacja i opieka: Pan Cyprian Zalewski i Pan Marcin Grulkowski.

 

Nasze Liceum bierze udział w akcji „Przerwa na czytanie”.

Szczegóły tej przeprowadzanej na dużej przerwie akcji zostały przekazane wszystkim uczniom za pomocą poczty dziennika elektronicznego.

Organizacja i opieka: Pani Weronika Navus-Wysocka.

 

 
 
 
 
 
 
 
 

 

Zastępstwa środa 20 października 2021         WERSJA 2

C. Zalewski

 

1

 

 

 

1

 

 

 

2

1Bb II

1Bb całość → angielski / 37 / gr. II z 19.10 lekcja 1

B. Pobłocka

2

 

 

 

3

1Ee

1Ee 1e  → angielski / 8 / 1Ee – z 21.10 lekcja 8

I. Zgleszewska

3

3Cc

religia → 37

ks. Ł. Delewski

4

 

 

 

4

 

 

 

5

 

 

 

5

 

 

 

6

3e II

zaj. własne / wieczernik

J. Kreft-Bollin

6

 

 

 

7

 

 

 

7

 

 

 

8

2c

zaj. odwołane

E. Grzyb

8

 

 

 

 

 

 

M. Grulkowski

 

1

 

 

 

1

 

 

 

2

 

 

 

2

 

 

 

3

3Aa

biologia / 29

A. Lubińska-Kaiser

3

 

 

 

4

3Bb

polski /  35

G. Knopik

4

 

 

 

5

2Ee 2e

polski / 33

B. Pałasz

5

3a

polski → 22

E. Bławat

6

2Bb

religia / 8 / z lekcji 8

ks. Ł. Delewski

6

 

 

 

7

2c

zaj. odwołane

E. Grzyb

7

 

 

 

8

 

 

 

8

 

 

 

 

Olimpiada Strzelecka

 

6

1Bb

zaj. odwołane

W. Piwowarczyk

W. Sabisz

6

 

 

 

7

3a

zaj. odwołane

W. Piwowarczyk

A. Zięba

7

 

 

 

8

2Cc

zaj. odwołane

R. Słomiński

E. Grzyb

8

 

 

 

 

 

 

 


Plan dyżurów środa 20 października 2021

0

7:50-8:00

parter

M. Frąckiewicz

0

7:50-8:00

I piętro

W. Piwowarczyk

0

7:50-8:00

II piętro

N. Cygert

1

8:45-8:55

parter

M. Witt

1

8:45-8:55

I piętro

B. Pobłocka

1

8:45-8:55

II piętro

A. Lubińska-Kaiser

2

9:40-9:50

parter

Z. Rolbiecki

2

9:40-9:50

I piętro

J. Małkińska

2

9:40-9:50

II piętro

W. Sabisz  

3

10:35-10:50

parter

ks. P. Warsiński

3

10:35-10:50

I piętro

E. Grzyb

3

10:35-10:50

II piętro

B. Pałasz

4

11:35-11:45

parter

J. Gralak 

4

11:35-11:45

I piętro

J. Kin

4

11:35-11:45

II piętro

G. Reca

5

12:30-12:40

parter

A. Dziemiński

5

12:30-12:40

I piętro

L. Walewska  

5

12:30-12:40

II piętro

 A. Eichmann

6

13:25-13:30

parter

ks. P. Warsiński 

6

13:25-13:30

I piętro

J. Kin 

6

13:25-13:30

II piętro

L. Kowalke

7

14:15-14:20

parter

ks. Ł. Delewski

7

14:15-14:20

I piętro

I. Gulczyńska-Zalewska

7

14:15-14:20

II piętro

W. Navus-Wysocka

8

15:05-15:10

parter

ks. Ł. Delewski

8

15:05-15:10

I piętro

 

8

15:05-15:10

II piętro