piątek 22 października 2021

 

Informacje

 

Reprezentacja Liceum rywalizuje na etapie półfinałów wojewódzkich w badmintonie dziewcząt.

Lista reprezentantek na tablicy informacyjnej.

Organizacja i opieka: Pan Tomasz Stasiak

 

Reprezentacje Liceum rywalizują na etapie powiatowym Licealiady w futsalu dziewcząt i chłopców.

Listy reprezentantek i reprezentantów na tablicy informacyjnej.

Organizacja i opieka : Pan Robert Cieszyński i Pan Krzysztof Hinca.

 

Życzymy powodzenia!

 
 
 
 
 
 
 
 

 

Zastępstwa piątek 22 października 2021

K. Hinca

1

3Bb 3Dd 3Ee / CHŁ

zaj. odwołane

J. Małkińska  

I. Zgleszewska

C. Zalewski

2

2Cc 2c  CHŁ

zaj. własne / szatnia

B. Kowalewski

2Ee 2e CHŁ

zaj. odwołane

A. Kąkol

3

2Cc 2c CHŁ

zaj. własne / szatnia

B. Kowalewski

2Ee 2e CHŁ

zaj. odwołane

A. Kąkol

4

3Aa DZ

3Aa całość → angielski / 26 // gr. DZ – z lekcji 7

A. Dziemiński

 


R. Cieszyński

1

1Bb 1Cc 1c 1Ee 1e / CHŁ

zaj. odwołane

W. Sabisz  

I. Gulczyńska-Zalewska  A. Kąkol

2

2Ee 2e DZ

zaj. odwołane

B. Pobłocka

3

2Ee 2e DZ

zaj. odwołane

B. Pobłocka

4

3e I

zaj. własne / wieczernik

M. Witt

 

T. Stasiak

5

3Bb DZ I

zaj. odwołane

J. Małkińska

6

3Bb DZ I

zaj. odwołane

J. Małkińska

7

2Dd DZ

zaj. odwołane

L. Kowalke

8

2Dd DZ

zaj. odwołane

L. Kowalke

 

 

 

 

1

2Ee 2e

biologia → 26.10 lekcja 1

A. Lubińska-Kaiser

2

 

 

 

3

 

 

 

4

3b II

niemiecki → 24

I. Gulczyńska-Zalewska

5

3a

ZZW → 8

A. Zięba

2Bb

ZZW → 33

J. Gralak

6

3a

ZZW / 8

A. Zięba

3a DZ

angielski → 28.10 / lekcja 1 / 23

A. Zięba

1Ee

angielski → 24

I. Zgleszewska

7

1e

angielski → 24

I. Zgleszewska

8

 

 

 

 

Plan dyżurów w piątek 22 października 2021

0

7:50-8:00

parter

C. Zalewski

0

7:50-8:00

I piętro

B. Pobłocka  

0

7:50-8:00

II piętro

L. Kowalke

1

8:45-8:55

parter

I. Zgleszewska

1

8:45-8:55

I piętro

J. Kin

1

8:45-8:55

II piętro

W. Sabisz

2

9:40-9:50

parter

M. Witt

2

9:40-9:50

I piętro

A. Zięba 

2

9:40-9:50

II piętro

A. Kąkol

3

10:35-10:50

parter

I. Kosznik

3

10:35-10:50

I piętro

M. Gurowska

3

10:35-10:50

II piętro

G. Reca

4

11:35-11:45

parter

Z. Rolbiecki

4

11:35-11:45

I piętro

J. Małkińska 

4

11:35-11:45

II piętro

N. Cygert  

5

12:30-12:40

parter

A. Dziemiński

5

12:30-12:40

I piętro

Z. Węsierski

5

12:30-12:40

II piętro

B. Pałasz   

6

13:25-13:30

parter

M. Frąckiewicz   

6

13:25-13:30

I piętro

M. Grulkowski

6

13:25-13:30

II piętro

G. Knopik

7

14:15-14:20

parter

C. Zalewski

7

14:15-14:20

I piętro

M. Grulkowski

7

14:15-14:20

II piętro

A. Eichmann

8

15:05-15:10

parter

 

8

15:05-15:10

I piętro

 

8

15:05-15:10

II piętro