poniedziałek 24 stycznia 2022

 

Informacje

 

Od poniedziałku (24.01) obowiązuje zmieniony plan lekcji.

Oddziały nauczane w trybie zdalnym:  1Aa 1a / 1Bb / 1Cc 1c / 2Bb / 3b.

Przypominamy wszystkim o konieczności przestrzegania obostrzeń sanitarnych:

maseczki w przestrzeniach wspólnych / mycie i dezynfekcja dłoni / wietrzenie gabinetów po każdej lekcji / dezynfekcja blatów ławek i biurek po każdej lekcji.

 
 
 
 
 

 

 

Zastępstwa w poniedziałek 24 stycznia 2022


 L. Walewska

 

1

 

 

 

1

 

 

 

2

 

 

 

2

 

 

 

3

 

 

 

3

 

 

 

4

2Dd

zaj. własne / wieczernik

Z. Rolbiecki

4

 

 

 

5

2Cc 2c

2Cc → angielski 7 // z 26.01 lekcja 7

I. Kosznik

5

2Bb II

biologia → 26

A. Eichmann

2c → zaj. własne / wieczernik

R. Słomiński

6

1Dd

polski / 26 / z 28.01 lekcja 6

E. Grzyb

6

 

 

 

7

3Aa

zaj. odwołane

G. Reca

7

 

 

 

8

2Ee 2e

zaj. odwołane

B. Pobłocka

8

 

 

 

 

 

 

 


ks. S. Serkowski  

 

1

3c

zaj. odwołane

W. Piwowarczyk

1

2Bb

matematyka / 25 // z lekcji 3

J. Małkińska

2

 

 

 

2

 

 

 

3

2Cc 2c

matematyka / 25 // z lekcji 7

J. Małkińska

3

2Bb

polski  / 35 // z lekcji 1

M. Schmidt

4

3Bb

3Bb I → chemia / 31 // z lekcji 1

W. Sabisz

4

1Dd II

angielski → 7

I. Kosznik

3Bb II → zaj. własne / wieczernik

T. Chyła

5

3b

zaj. własne / nauczanie zdalne

K. Małkiński

5

 

 

 

6

2Ee 2e

geografia / 37 // z lekcji 7

L. Kowalke

6

2Aa 2a

historia → 7

W. Piwowarczyk

7

2Aa 2a

matematyka / 25 // z lekcji 1

J. Małkińska

7

 

 

 

8

3a

zaj. odwołane

A. Zięba

8

 

 

 

 

 

Plan dyżurów w poniedziałek 24 stycznia 2022

0

7:50-8:00

parter

M. Frąckiewicz

0

7:50-8:00

I piętro

J. Małkińska 

0

7:50-8:00

II piętro

N. Cygert

1

8:45-8:55

parter

C. Zalewski

1

8:45-8:55

I piętro

Z. Węsierski

1

8:45-8:55

II piętro

A. Lubińska-Kaiser 

2

9:40-9:50

parter

J. Dryja

2

9:40-9:50

I piętro

T. Chyła 

2

9:40-9:50

II piętro

M. Schmidt

3

10:35-10:50

parter

Z. Rolbiecki

3

10:35-10:50

I piętro

G. Reca 

3

10:35-10:50

II piętro

A. Kąkol

4

11:35-11:45

parter

M. Witt

4

11:35-11:45

I piętro

W. Piwowarczyk 

4

11:35-11:45

II piętro

W. Sabisz

5

12:30-12:40

parter

A. Dziemiński 

5

12:30-12:40

I piętro

A. Zięba  

5

12:30-12:40

II piętro

E. Grzyb

6

13:25-13:30

parter

I. Zgleszewska

6

13:25-13:30

I piętro

B. Pobłocka  

6

13:25-13:30

II piętro

G. Knopik

7

14:15-14:20

parter

I. Kosznik

7

14:15-14:20

I piętro

J. Kin

7

14:15-14:20

II piętro

J. Kreft-Bollin

8

15:05-15:10

parter

 

8

15:05-15:10

I piętro

 

8

15:05-15:10

II piętro