wtorek 25 stycznia 2022      WERSJA 2

 

Informacje

 

Oddziały nauczane w trybie zdalnym:  1Bb / 1Dd / 1Ee 1e / 2Aa 2a / 2Bb / 2Cc 2c / 3Aa / 3Bb / 3Ee / 3b / 3e.

Przypominamy wszystkim o konieczności przestrzegania obostrzeń sanitarnych:

maseczki w przestrzeniach wspólnych / mycie i dezynfekcja dłoni / wietrzenie gabinetów po każdej lekcji / dezynfekcja blatów ławek i biurek po każdej lekcji.

 
 
 
 
 

 

 

Zastępstwa we wtorek 25 stycznia 2022


M. Witt  

 

1

3Ee

zaj. odwołane / nauczanie zdalne 

C. Zalewski

1

1Ee 1e

biologia  / nauczanie zdalne  / z lekcji 2

A. Eichmann

1e angielski27.01 lekcja 8 / 8

I. Zgleszewska

2

1Aa 1a

biologia / 30 / z lekcji 1

A. Eichmann

2

1Ee 1e

zaj. własne / nauczanie zdalne 

A. Kąkol

3

3c

historia / 23

R. Słomiński

3

1Ee 1e

historia → 8 / nauczanie zdalne 

W. Piwowarczyk

4

1Ee 1e

zaj. własne / nauczanie zdalne 

A. Kąkol

4

 

 

 

5

3Aa

zaj. własne / nauczanie zdalne 

G. Reca

5

 

 

 

6

 

 

 

6

 

 

 

7

 

 

 

7

 

 

 

8

 

 

 

8

 

 

 

 

 

 

 


 ks. S. Serkowski  

 

1

 

 

 

1

 

 

 

2

2Cc 2c

2Cc → niemiecki / nauczanie zdalne // z 28.01 lekcja 1

C. Zalewski

2

 

 

 

2c → niemiecki / nauczanie zdalne   // z 26.01 lekcja 8

3

3Bb

zaj. własne / nauczanie zdalne 

J. Małkińska

3

 

 

 

4

2Ee 2e

zaj. własne / wieczernik

E. Grzyb

4

 

 

 

5

 

 

 

5

 

 

 

6

3b

zaj. odwołane / nauczanie zdalne 

K. Małkiński

6

 

 

 

7

2Aa 2a

zaj. własne / nauczanie zdalne 

W. Navus-Wysocka

7

 

 

 

8

3a

zaj. odwołane

A. Zięba

8

 

 

 

9

3c

zaj. odwołane

W. Piwowarczyk

 

 

 

 

 


Plan dyżurów we wtorek 25 stycznia 2022

0

7:50-8:00

parter

J. Gralak 

0

7:50-8:00

I piętro

J. Kin

0

7:50-8:00

II piętro

ks. Ł. Delewski 

1

8:45-8:55

parter

C. Zalewski

1

8:45-8:55

I piętro

B. Pobłocka

1

8:45-8:55

II piętro

A. Lubińska-Kaiser

2

9:40-9:50

parter

M. Frąckiewicz

2

9:40-9:50

I piętro

J. Małkińska

2

9:40-9:50

II piętro

A. Kąkol

3

10:35-10:50

parter

Z. Rolbiecki

3

10:35-10:50

I piętro

M. Szulc

3

10:35-10:50

II piętro

M. Schmidt

4

11:35-11:45

parter

M. Grulkowski

4

11:35-11:45

I piętro

A. Zięba   

4

11:35-11:45

II piętro

N. Cygert 

5

12:30-12:40

parter

I. Zgleszewska

5

12:30-12:40

I piętro

R. Słomiński  

5

12:30-12:40

II piętro

E. Grzyb  

6

13:25-13:30

parter

I. Kosznik

6

13:25-13:30

I piętro

I. Gulczyńska-Zalewska

6

13:25-13:30

II piętro

G. Reca

7

14:15-14:20

parter

A. Dziemiński

7

14:15-14:20

I piętro

I. Gulczyńska-Zalewska

7

14:15-14:20

II piętro

W. Navus-Wysocka 

8

15:05-15:10

parter

 

8

15:05-15:10

I piętro

 

8

15:05-15:10

II piętro