poniedziałek 25 października 2021

 

Informacje

 

Reprezentacja szkoły bierze udział w wyjeździe w ramach projektu „Train your brain” programu ERASMUS+.

Lista uczestników na tablicy informacyjnej.

Organizacja i opieka: Pani Izabela Zgleszewska i Pan Marcin Grulkowski.

 
 
 
 
 
 
 
 

 

Zastępstwa poniedziałek 25 października 2021

I. Zgleszewska

 

1

3Dd I

zaj. odwołane

I. Zgleszewska

1

 

 

 

2

3Dd I

zaj. odwołane

I. Zgleszewska

2

1Bb I

angielski → 20

B. Pobłocka

3

 

 

 

3

3Dd 

matematyka / 37 / z lekcji 7

G. Reca

geografia → 26.10 lekcja 8

L. Kowalke

4

 

 

 

4

 

 

 

5

3Dd II

zaj. odwołane

I. Zgleszewska

5

 

 

 

6

3Dd II

zaj. odwołane

I. Zgleszewska

6

 

 

 

7

2Dd I

2d całość → niemiecki / 28

J. Kin

7

IND

matematyka → 6

M. Witt

8

 

 

 

8

 

 

 

 

 

 

L. Walewska

 

1

 

 

 

1

1Ee 1e

spotkanie z psychologiem dr Aleksandrą Szulmann / 34

A. Kąkol

K. Drożdżyńska

2

 

 

 

2

 

 

 

3

 

 

 

3

 

 

 

4

2Dd

polski / 33

E. Grzyb

4

 

 

 

5

2Cc 2c

2Cc → angielski 7 // z 26.10 lekcja 1

I. Kosznik

5

3b

religia → 8

ks. S. Serkowski

2c → angielski / 01 // z 26.10 lekcja 1

M. Frąckiewicz

2Bb II

biologia → 26

A. Eichmann

6

1Dd

1Dd I → niemiecki / 28

J. Kin

6

1Cc

angielski → 7

I. Kosznik

1Dd II → EDB / 26 // z lekcji 7

E. Bławat

2Ee 2e

religia → 8

ks. S. Serkowski

7

3Aa

zaj. odwołane

G. Reca

7

2Aa 2a

religia → 8

ks. S. Serkowski

8

2Ee 2e

zaj. odwołane

B. Pobłocka

8

3a

religia → 8

ks. S. Serkowski

 

T. Chyła

 

1

1Cc 1c

zaj. odwołane

I. Gulczyńska-Zalewska

1

3b I

niemiecki → 28

I. Gulczyńska-Zalewska

2

1Aa 1a

matematyka / 6 // z 27.10 lekcja 1

M. Witt

2

3d

niemiecki → 28

I. Gulczyńska-Zalewska

3

1Dd 1d

matematyka / 9 // z lekcji 2

Z. Rolbiecki

3

2Ee 2e

polski / 28 / z lekcji 4

B. Pałasz

4

 

 

 

4

2Ee 2e

matematyka / 9 // z lekcji 3

Z. Rolbiecki

3d

ZZW → 31

K. Hinca

5

1Ee 1e

zaj. własne / wieczernik

R. Słomiński

5

3a DZ

niemiecki → 28

J. Kin

6

1Bb

1Bb DZ → zaj. odwołane

W. Sabisz

6

 

 

 

1Bb CHŁ → zaj. własne / szatnia

R. Cieszyński

7

 

 

 

7

 

 

 

8

 

 

 

8

2Bb I

niemiecki → 28

J. Kin

 

 

Plan dyżurów w poniedziałek 25 października 2021.

0

7:50-8:00

parter

C. Zalewski 

0

7:50-8:00

I piętro

B. Pobłocka   

0

7:50-8:00

II piętro

 M. Schmidt  

1

8:45-8:55

parter

I. Gulczyńska-Zalewska   

1

8:45-8:55

I piętro

Z. Węsierski

1

8:45-8:55

II piętro

L. Kowalke  

2

9:40-9:50

parter

J. Dryja

2

9:40-9:50

I piętro

A. Zięba

2

9:40-9:50

II piętro

A. Kąkol  

3

10:35-10:50

parter

M. Witt

3

10:35-10:50

I piętro

ks. S. Serkowski

3

10:35-10:50

II piętro

E. Grzyb

4

11:35-11:45

parter

Z. Rolbiecki

4

11:35-11:45

I piętro

W. Piwowarczyk  

4

11:35-11:45

II piętro

B. Pałasz

5

12:30-12:40

parter

A. Dziemiński 

5

12:30-12:40

I piętro

B. Pobłocka 

5

12:30-12:40

II piętro

G. Knopik

6

13:25-13:30

parter

I. Kosznik  

6

13:25-13:30

I piętro

J. Małkińska 

6

13:25-13:30

II piętro

A. Eichmann

7

14:15-14:20

parter

I. Kosznik

7

14:15-14:20

I piętro

J. Kin

7

14:15-14:20

II piętro

J. Kreft-Bollin

8

15:05-15:10

parter

 

8

15:05-15:10

I piętro

 

8

15:05-15:10

II piętro