środa 26 stycznia 2022     

 

Informacje

 

Oddziały nauczane w trybie zdalnym:  1Bb / 1Dd / 1Ee 1e / 2Aa 2a / 2Bb / 2Cc 2c / 3Aa / 3Bb / 3Ee / 3b / 3e.

Przypominamy wszystkim o konieczności przestrzegania obostrzeń sanitarnych:

maseczki w przestrzeniach wspólnych / mycie i dezynfekcja dłoni / wietrzenie gabinetów po każdej lekcji / dezynfekcja blatów ławek i biurek po każdej lekcji.

 

 

 

 

Zastępstwa w środę 26 stycznia 2022


 M. Witt

 

1

1Aa 1a

zaj. odwołane

M. Szulc

1

 

 

 

2

1Aa 1a

zaj. odwołane

M. Szulc

2

3c

polski → 6

W. Navus-Wysocka

3

3c

polski / 6

W. Navus-Wysocka

3

 

 

 

4

3c

historia / 23

R. Słomiński

4

1Ee 1e

historia / nauczanie zdalne  / → 6

W. Piwowarczyk

5

3e

zaj. własne / nauczanie zdalne 

G. Knopik

5

 

 

 

6

 

 

 

6

 

 

 

7

 

 

 

7

 

 

 

8

 

 

 

8

 

 

 

 

 

 

L. Walewska  

 

1

 

 

 

1

 

 

 

2

2Ee 2e

polski / 33 // z lekcji 6

B. Pałasz

2

 

 

 

3

2Cc 2c

zaj. własne / nauczanie zdalne 

E. Grzyb

3

 

 

 

4

 

 

 

4

 

 

 

5

1Ee 1e

zaj. własne / nauczanie zdalne 

A. Kąkol

5

 

 

 

6

3Cc

polski / 33 // z lekcji 8

B. Pałasz

6

2Ee 2e

biologia / 6 / z 28.01 lekcja 1

A. Lubińska-Kaiser

7

2Dd

zaj. własne / wieczernik

R. Słomiński

7

 

 

 

8

 

 

 

8

 

 

 

 



Plan dyżurów w środę 26 stycznia 2022

0

7:50-8:00

parter

W. Piwowarczyk  

0

7:50-8:00

I piętro

I. Gulczyńska-Zalewska

0

7:50-8:00

II piętro

A. Dziemiński    

1

8:45-8:55

parter

M. Frąckiewicz  

1

8:45-8:55

I piętro

B. Pobłocka

1

8:45-8:55

II piętro

A. Lubińska-Kaiser

2

9:40-9:50

parter

J. Gralak

2

9:40-9:50

I piętro

J. Małkińska

2

9:40-9:50

II piętro

N. Cygert

3

10:35-10:50

parter

ks. P. Warsiński

3

10:35-10:50

I piętro

E. Grzyb

3

10:35-10:50

II piętro

G. Reca 

4

11:35-11:45

parter

J. Kreft-Bollin

4

11:35-11:45

I piętro

J. Kin 

4

11:35-11:45

II piętro

A. Kąkol

5

12:30-12:40

parter

Z. Rolbiecki

5

12:30-12:40

I piętro

M. Grulkowski

5

12:30-12:40

II piętro

A. Eichmann

6

13:25-13:30

parter

C. Zalewski

6

13:25-13:30

I piętro

M. Grulkowski

6

13:25-13:30

II piętro

M. Schmidt

7

14:15-14:20

parter

ks. Ł. Delewski  

7

14:15-14:20

I piętro

R. Słomiński

7

14:15-14:20

II piętro

L. Kowalke 

8

15:05-15:10

parter

ks. Ł. Delewski

8

15:05-15:10

I piętro

 

8

15:05-15:10

II piętro